Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема interesuva me...  
Авторyoursin (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 12:45



interesuva me ima li izobshto specialnosti, za koito moje da se kandidatstva s literatura, no da ne vkluchvat typata istoriq.. (kato izkluchim jurnalistikata)? i izobshto kakvo moga da kandidatstvam s literatura i s ezik primerno ako se nalaga(osven nqkva filologiq), ili pyk dori s drug predmet kato vtori ne samo ezik..



Тема Re: interesuva me...нови [re: yoursin]  
АвторUchen (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 15:06



Политология, философия, културология... Чети справочниците



Тема Re: interesuva me...нови [re: Uchen]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 16:03



Влез един по един в сайтовете на университетите и чети.



Тема Re: interesuva me...нови [re: koko]  
Авторyoursin (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 00:35



mi uj tfa pravq ama vse en moga da namerq kvoto mi trqbva...



Тема Re: interesuva me...нови [re: yoursin]  
Автор mendelson ()
Публикувано19.05.07 19:20



А какво ти трябва? Ако споделиш с нас какво би искала да учиш горе-долу или с какво да се занимаваш, ще ти е от помощ. Аз по този линк http://www.helpos.com/links/university.php разглеждах сайтовете на университетите в България. Но за мен беше по-важно коя специалност и къде най-много ми харесва, а не с какво ще кандидатствам. Надявам се, че и при теб е така:) Успех



Тема Re: interesuva me...нови [re: mendelson]  
Авторyoursin (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 21:35



mi po princip taka e po dobre da.. no prosto govorih s nqkoi hora ii mi kazaha che za tova koeto iskam (iskam jurnalistika po princip) nqma realizaciq i uspqvat samo horata koito imat vryzki v teq sredi ili sa deca na nqkoi jurnalist i t.n. i za tva vzeh da se interesuvam.. i prosto znam i otnosno samoto kandidatstvane s kakvo shte moga da se spravq i s kakvo ne.. i prosto drugi neshta koito mi haresvat trqbva da se kandidatstva primerno s istoriq, geografiq.. ne e za men tva i taka.. za tfa pitam po tochno toq nachin



Тема Re: interesuva me...нови [re: yoursin]  
Авториo (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 13:04



Може ли отнякъде да се видят брой свободни места за кандидатстване във ВУЗ-овете в българия за тази и предходната учебна година




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.