Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Уроци по рисуване за специалност архитектура  
Авторmery (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 16:41



Здравейте! Със сигурност съм поредната загрижена майка, търсеща съвети в този форум. Може ли някой да помогне с информация за добър учител по рисуване, подготвящ за Архитектура. Дъщеря ми е 10-ти клас, така че определено имаме достатъчно време- почти 3 години.
Предварително благодаря за всяка полезна информация.



Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: mery]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 19:42



Моята дъщеря се готви по рисуване при г-н Ангелаков.Невероятен е!И не е скъпо,но напливът е голям и трябва моментално да отидете в читалището в Дианабад-/слиза се на спирката на Гражданска защита и се връщате назад/ и да питате кой ден ще бъде записването.До края на деня се запълват местата.



Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: mery]  
Авторh_88 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 00:38



Здравейте, госпожо!Аз съм 12 клас, в момента вече за втора година отивам на уроци по рисуване и съм много доволна.От Бургас сьм и искам да кандидатствам в София с архитектура.На уроци съм при един художник.Ако се интересувате допълнително пишете ми, ще отговоря на въпросите ви.



Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: h_88]  
АвторДpyra мaмa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 12:47



Ами , кажи къде да ти пишем, в София ли е този художник , и колко плащащ?



Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: Дpyra мaмa]  
Авторmery (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 16:57



Ние също сме от София и затова е задължително и уроците да са в София. Благодаря за информацията за Ангелаков.



Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: mery]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 09:37



Гарантирам ти ,че ако отиде при г-н Ангелаков ще се срещне с преподавател ,който е изключително отговорен /това рядко се среща при тези които подготвят,повечето са печелбари и не им пука дали ще успеят децата / и освен ,че ще положи усилия да подготви детето на ниво,ще го научи и да рисува. А на всичкото отгоре плащахме и по 25 лв. на МЕСЕЦ , а не на час. И от това личи ,че го вълнува съдбата на всяко дете ,което подготвя,независимо за коя специалност.Дъщеря ми влезе от раз и от 1 класиране с 6.00 по рисуране /подготвена от него/ и сега е студентка "Мултимедия,компютърна графика и анимация"-това мечтаеше да учи.
Повярвяй ми. Аз съм художник,познавам всички - колеги сме,но избрах него и не сгреших. Успех! Голяма радост е да успее детето ти ,невероятна радост!!! Пожелавам ти да я изживееш в пълната си сила.



Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: мaмa]  
Авторmery (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 16:46



Много съм щастлива, защото успяхме да се запишем при Ангелаков. Направи изключение и ни прие, въпреки че срокът за записване беше приключил предния ден / само заради препоръките от вас, които му цитирах /.
Безкрайно много ви благодаря и дано и ние да имаме успех и късмет.





Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: mery]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 10:36



Страхотно се радвам.Ще успеете,щом сте при него.Сигурна съм.Кажете ,че съм майката на Анамария от 105 училище,която успя и влезе в Австрия ,но ние с баща й не успяхме да уредим въпроса с парите и не замина и тази година влезе в "Мултимедия,компютърна графика и анимация" тук, отново с 6,00 по рисуване,благодарение на подготовката при него.Специални поздрави и благодарности.
Пишете като успеете и вие - да се радваме.



Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: mery]  
Автортaти (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 15:53



Радвам се за Вас.

Все пак подготовката по рисуване за архитектура в УАСГ е доста специфична и не всеки я може. В "Мултимедия,компютърна графика и анимация" (това е в НБУ) не се влиза с изпити по рисуване като тези в УАСГ.

Отворете

и погледнете приемния изпит за Компютърни медийни технологии. След това съберете информация за изпитите по рисуване в УАСГ и ако можете погледнете работите на някои влезли вече в УАСГ кандидат-студенти.
И накрая съпоставете изискванията за двете места...

Архитектура има и в Любен Каравелов, там който е подготвен за изпит в УАСГ се представя добре, но изпитите по рисуване са малко по-различни.

Нямам представа за преподавателите в София. Не познавам и не съм чувал за г-н Ангелаков, дано е добър. Не искам да казвам нищо лошо за човека.

Поразпитайте още. Въобще, събирайте информация и то ако може от студенти в УАСГ. С калпав учител нищо не става.

Има курсове по рисуване и в самия УАСГ, но отзивите за тях са много лоши, това е сигурно.

И последно - 10 клас е много рано, така мисля. Обикновено на уроци се тръгва или в края на 11 или в началото на 12.

Задайте същия въпрос и в клуб Архитектура, там е истинското място за такава информация.

Дано щерката е наясно какви усилия трябва да положи.
Успех!



Тема Re: Уроци по рисуване за специалност архитектуранови [re: тaти]  
Автортaти (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 16:14



С риск да стана досаден ще допълня още нещо.

Когато се насочите към преподавател, опитайте да разберете колко от неговите ученици са записали архитектура в УАСГ и Любен Каравелов през последните години (точно в тези две училища, не другаде). Това е добър критерий. И не слушайте приказки, че там се влизало с плащане и затова кадърните, но бедни деца не успяват. Влиза се нормално, чрез изпити.

Ако има корупция, то тя е много малка, не трябва да е оправдание за неуспеха на учителя и учениците...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.