Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема 28ми?!нови [re: koko]  
Автор pagocmma (Душичка)
Публикувано12.08.06 14:52



Коко, какъв 28ми, какво събиране? Да не би да е нещо само за вашата програма? В СУ такъв вид "представяне" ще се състои на 1вия "учебен" ден, не по-рано, доколкото знам...



Звън, звън, звън...

Тема Re: 28ми?!нови [re: pagocmma]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 16:50



Дадоха ни едни листчета,на които пише,че ни канят на 28.09 на първа среща на специалността "Мултимедия,компютърна графика и анимация" на новоприетите студенти с преподавателите.Може би важи само за нашата специалност.



Тема Re: 28ми?!нови [re: pagocmma]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 16:52



Видя ли второто класиране?Нищо не е мръднало.На по-желаните специалности нито 1 човек не се е отказал.



Тема Re: 28ми?!нови [re: koko]  
Авторddddd (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 18:24



Koeто не е вярно,защото аз не записах "психология",освободила съм 1 място,което не е обявено във второто класиране,нямам обяснение.



Тема Re: 28ми?!нови [re: ddddd]  
Авторseaweed (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 14:58



може би е имало няколко човека с твоя бал и бройката на местата да се е увеличила :) ти като се отказваш всъщност не освобождаш място
А между другото и аз компютърни и медийни технологии и поканата е само за нашата специалност





Тема Re: 28ми?!нови [re: seaweed]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 16:17



Супер! Значи ше бъдем колеги! Ти от къде си? Аз съм от Сф.Токущо навърших 20 год. А ти?
Много добре звучи за нашата специалност и добре говори зо преподавателския състав тази среща. Май са готини и отговорни.



Тема Re: НБУнови [re: Suny]  
Авторvase (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 13:59



znaesh li kak moga da prowerq min balove v nbu ot minali godini blg predvaitelno



Тема Re: НБУнови [re: Suny]  
Авторraq (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 14:31



Pri zapisvaneto mi dadoha edni sinio listche s fakulteten nomer i s nego trqbvalo da si proberq programata v saita.Nqkoi znae li kade po-tochno ?



Тема Re: НБУнови [re: raq]  
Авторaiola (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 11:07



Да, можеш да си провериш програмата в E-student с факултетния си номер и ЕГН-то за парола, но се съмнявам че вече е излязла.



Тема 3-то класираненови [re: aiola]  
Авторььнн (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 10:37



Излезе 3-то класиране и бала не е мръднал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.