Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся безплатни теми по биология и химия  
Автор julia.sexy (непознат )
Публикувано20.06.06 05:35



Ако някой може да ми помогне ще съм му вечно благодарна! Трябват ми добре структурирани и обширни теми по биология и химия за кандидатстване - медицина! Ако някой ги има моля да помогне, може да ми ги изпратите на адрес : mirela.dimitrova@abv.bg!
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!





Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: julia.sexy]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано22.06.06 12:11



няма нищо безплатно на тоя свят, тепърва ти предстои да разбереш





Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: julia.sexy]  
Авторbaroweca (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 13:00



Е, пари може и да не даваш но малко секс ще е добре!





Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: julia.sexy]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 13:19



по биология теми не са ти нужни,хващаш конспекта и учебниците и зубриш.виж,по химия не е същото,трябва ти добре развит материал и да решиш 400 задачи,те са издадени в сборник и се падат няколко точно от тях.Успех.



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: julia.sexy]  
АвторPita6t (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 14:11



Безплатен обяд няма- Бърнард Шоу

НО! Аз съм глупак да го наречем...и ако ме приемат тази година в МУ- софия с удоволствие ще ги давам

Така че момиче или момче Стискай ми палци да вляза и по точно на изпитите на 11 и 18 - ти юли най -вече. Та може и да се уредиш с малко повече късмет с темички.



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: Pita6t]  
АвторИ.П.И. (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 09:31



Ето това намерих:

http://store3.data.bg/kandidati/Biologiq/~contents.htm ----> Само планове...

А тук има 29 теми:

http://www.truden.com/downloads-cat40.html

;)



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: baroweca]  
Автор aбe... (непознатЪ)
Публикувано29.06.06 06:44



Тебе те е зарезала мацката май

,ха да те видим кво ще чукаш



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: aбe...]  
Автор baroveca (член)
Публикувано29.06.06 08:49



Тебе ще те чукам задник





Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: baroveca]  
Автор aбe... (непознатЪ)
Публикувано29.06.06 08:53



Аре да ти го отпоря аз на тебе





Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: Pita6t]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 20:29



Не знам дали са те приели, но искренно се надявам да е така

Аз обаче също имам много голяма нужда от свясно разработени теми по биология и ще съм ти много благодарна ако се свържеш с мен на deni_r_z@abv.bg
Не държа да ми ги подаряваш ще си ги купя и пак ще съм ти много благодарна



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: pipi]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано17.09.06 22:03



Мда, успя да влезе!

Лошото е, че едва ли скоро ще може да ти отговори, но аз ще поговоря с него. Да ти кажа честно....голяма глупост е да търсиш такива теми, още повече да купуваш. Но щом настояваш...ти си знаеш



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: |Bob|]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 22:19



Глупст ли е? Защо? Неможе ли просто да си седна на задника и да науча темите ?!?





Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: pipi]  
Автор lncarnadine (blue-hearted)
Публикувано18.09.06 10:37



Научи ги от учебниците! Друго не ти трябва по биология.



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: lncarnadine]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано18.09.06 20:14



Именно!

И все пак последно-искаш ли да говоря или не?



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: |Bob|]  
АвторKpaca (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 22:06



започвай!
Развий първо клетката строеж и структура на живия свят и Периодичен закон и периодична система!
Чакам!



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: Kpaca]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано18.09.06 23:02



Само да не започна други работи! Пък може и меко казано да ти се превърна в баща!

Абе едва ли ще ме разбереш...



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: |Bob|]  
АвторBъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 19:49



А да то може и полови операции да се очаква от един стоматологист, но не и елементарни познания по биология и химия. Нищо де гледам че си започнал вече да се кефиш в хирургията! Добре поне че няма да я практикуваш, че кой ли знае колко ще хвърлят топа!
А сега по темата!? Защо не разви на момичето темите?! Или наистина не можеш?



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: Bъзмyтeнa]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано20.09.06 21:18



Възмутена-хаха, бе ти нормална ли си?

Поне ме забавляваш за пореден път-благодаря. Жалко само, че прецакваш теми, които изобщо не разбираш и не са ти работа.
Да! Права си-хирургията ми е страст! Полови операции едва ли, но за лицево-челюстни със сигурност(сигурно не си и предполагала, че трябва да си стоматолог, за да извършваш лицево-челюстни операции).

"Защо не разви на момичето темите?! Или наистина не можеш?"-Нали не вярваш, че ще ти отговоря, въпреки че не веднъж си доказала колко си глупава-това доказва и самия ти въпрос. Абе накратко-като не разбираш кво се обаждаш. Аз знам че си ме обичаш по твой си начин, но недей се излагай.
Айде и не се засягай, не искам наистина да те обиждам(засега всичко е в кръга на шегата(за мен)-абе донякъде), но не ме принуждавай. По гръб никога не мога да падна, най-малкото защото съм прав. Не са малко хората от форума, които ме познават на живо-питай ги! И все пак нямам нищо против да продължим да си разменями "комплименти".




Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: |Bob|]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 00:01



а е това ако не е падане по гръб, някакйъв си полузавършваш зъбар да се подвизава в клуб за кандидат-студенти.... да не би да си търсиш млади ярета а...? освен за тва не виждам за кво висиш тук!?
Освен това съм 10450% сигурна че ако започнеш да пишеш за химичен състав на клетката, ще напишеш: Основнмия състав на клетката ве вода, а не правилното Водород и Кислород....
Уффф. че убийци! Добре, че от догодина ще има по-компетентни умиверситети по медицина!



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: възмyтeнa]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано21.09.06 21:03



Благодаря отново!

Ти не виждаш много неща, затова не се опитвай да правиш заключения. Иначе съм помагал и на момчета и на момичета, а съм хетеросексуален, тъй че като не можеш да мислиш...МЪЛЧИ!А да си търся "млади ярета" по форумите е направо безумно, даже смешно(като теб-безумна и смешна). Личи си, че изобщо не ме познаваш, иначе щеше да разбереш колко си глупава, за да говориш такива неща ТОЧНО за менНе че особено ми пука де...Мислех по едно време, че си една от бившите ми, но уви-не е така(почти сигурен съм). Едва ли би им минало през акъла такова нещо
Сигурно е интересно да си задаваш сама въпроси и да си отговаряш. Най-хубавото е, че се изненадваш от отговорите Браво, браво. Задавай си още въпроси и може да научиш много нови неща.
Едва ли преподавателите от МУ-София ще направят нещо повече в СУ. Ти се надявай, аз също ще стискам палци.Може и невероятно да ти звучи, но в крайна сметка аз съм преди всичко лекар.Тук може да си спестиш писанията, защото ти знам мнението.

И да не си забравиш лекарствата.

И после ще ме питаш...не виждаш ли колко ми е забавно да си пиша с безумни същества като теб



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: |Bob|]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 23:16



да бе, разправяй на майка си че си хетеросексуален!
Не тук!



Тема Re: Търся безплатни теми по биология и химиянови [re: възмyтeнa]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано24.09.06 00:39



Мина му времето за подобни обиди. В 5 или 6 клас се обиждахме на пе*ал


Веселячка, поне да беше измислила нещо по интересно, ставаш ми скучна вече. Или се изчерпа съдържимото в малката грозна, депресирана главица?

Бегай да гледаш биг брадър, там може и да видиш пе*али, хермафродити травестити, би-,три-, четирисексуалнисекви, дори и такива които и те не знаят к'ви са.
А по-голям пич от мен едва ли ще срещнеш, така че наминавай по-често от тукИли вече го знаеш и сега те е яд що съм те разкарал-не е било без причина и ТИ го знаеш.
Нали знаеш, че такива като теб представляват интерес за хората в бели престилки



Тема Re: предлагам безплатни теми по биология и химиянови [re: julia.sexy]  
Авторkaлoян (Нерегистриран)
Публикувано20.09.09 12:04



Продавам теми по биология(200лева) и химия(100лева)!Следвам фармация в София,но ме приеха и медицина във Варна!В София написах само 2 теми от 3,и оценката ми беше 5,ако бях написал 3 теми щях да имам 6+!Темите са уникално разработени с много допълнения и всичко нужно!Имам ги на диск,може да се пращат по пощата(kaloqn_n@abv.bg) и skype(kaloqn6147e),можете да получите примерна тема!С тези теми могат да се спестят много ненужни усилия,коите биха ви коствали при частен учител,а пък резултата ще е по-добър!Гарантирам за темите,мога да ви свържа с хора,които са приети с тях!



Тема Срещу заплащане, търсянови [re: julia.sexy]  
Автор Eжko Бeжko (МладЕж)
Публикувано10.04.12 14:58



Може ли някой да помогне да намеря разработени теми по биология и химия за кандидатсване в Медицинския университет София ?

Благодаря





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.