Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
*Кратък преглед

Тема ПОдаване на документи в Великотърновският универсинови  
Автор niker (непознат)
Публикувано28.04.06 03:15



Ами хора смятам тая година да кандидатствам в Великотърновският университет,аз самият съм от гр.Девня.Ако някои от града или по близките райони(ми то може и хора от Варна,въпрос на уточнение)иска да кандидатства също там,може да се свърже с мен.Към месец маи ще ходя с колата да си подавам документите,ако някои иска може да си поделим разходите за пътя до там.Смятам да взема само един човек.Знам,че още има много време до тогава ,но все пак.Макар да ми се струва ,че няма да има хора които да проявят некав интерес ,оставям все пак ICQ 346-705-403.
Тъй като имам особен режим на подготока на icq може да ме намерите само през почивните дни от 10.00 до 13.00 ,а иначе през седмицата само от 23.00 до 03.00ч.В форума не съм мноо активен,не ще се опитам да отговарям на въпросите ви ,ако има интересуващи се.



Тема Re: ПОдаване на документи в Великотърновският универсинови [re: niker]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 23:52



а дали можеш да ми кажеш до кога е срока за подажане на документите



Тема Re: ПОдаване на документи в Великотърновският универси [re: ...]  
Автор ha! (ентусиаст)
Публикувано11.06.06 18:43



... великотърновския си има сайт ...

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: ПОдаване на документи в Великотърновският универсинови [re: ...]  
Автор niker (непознат)
Публикувано29.06.06 04:01



sajalqvam ,4e sega 6te otgovorq no az ne sam ot nai aktivnite v neta za tova sorka predvaritelno.i makar s zakasnenie ,az li4no 6te se opitam s istoriq ,na 13.07 e temata ,a na 21.07 e testa .abe da vi kaja mai mnooo ne si davam zor ,no 6a vidim kvo 6a stane. ako mi kaje6 ot kade si 6te si pomislim dali 6te te vzema ,predvaritelno samo si podgotvi zave6tanieto ,az karam edno staro pejo 309

obe6tavam da sledq za mnenieto ti do krq na sedmicata. mi tva e




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.