Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кога са изпитите за повишаване на оценките от среднови  
Авторbobolino (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 15:01



Кога са изпитите за повишаване на оценките от средното образование.Имам ли време да се запиша още?Аз завършвам тази година Математическа гимназия.Имам 5 по химия в девети клас.В девети клас съм учил материал които другте от техникумите са учили в 8 -ми клас.Та включва ли се оценката от в моя случай 9-ти клас при депломата за средно образование и дали я ще я включат и от МУ -София когато трябва да се напише оценката от средното образование?



Тема Re: Кога са изпитите за повишаване на оценките от среднови [re: bobolino]  
Авторteddy_bear (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 22:56



zna4i izpitite znam 4e sa ot nqkade ot 20 i nqkoi mai do kam 3-4 iuni! ocenkata ti po himiq mislq 4e 6te wliza



Тема Re: Кога са изпитите за повишаване на оценките от сред [re: teddy_bear]  
Авторroslava (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 08:26



ocenkata ti po himiq ot 9 klas bi trqbvalo da e v diplomata ti za osnovno obrazovanie, izdadena ot matemati4eskata gimnaziq,ako v 9 klas si u4il materiala za 8 !spoko!



Тема Re: Кога са изпитите за повишаване на оценките от среднови [re: roslava]  
Автор *cлънчицe (rave)
Публикувано25.04.06 16:16



Е той е учил в 9ти клас материала за 8ми сигурно, защото е подготве.
Как така ще му е в дипломата за основно образование ?!? Глупости.

Ще ти се включва оценката, разбира се.
Иначе изпитите за промяна на оценка са непосредствено след бала..след 25ти някъде. При нас срокът е 27 май- 9 юни.
Мисля, че все още можеш да се запишеш. Питай в дирекцията. Те ще ти дадат и конспекта, вече са ги съставили.


-------
Заето давам...


Тема Re: Кога са изпитите за повишаване на оценките от среднови [re: *cлънчицe]  
АвторДaBлизa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 11:44



Да влиза.В свидетелството за основно образование което ми дадоха след 9-ти клас реално влиза оценката от 8-ми клас в моя случай от 9-ти се взима.Може ли да фигурира и на двете места?



Тема Re: Кога са изпитите за повишаване на оценките от среднови [re: ДaBлизa]  
Авторroslava (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 22:12



ne,ne vliza-i pri men be6e taka-u4ih v ezikova....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.