Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да си купя средното образование?нови  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано10.04.06 17:43



Здравейте ! Искам да си купя средното образование! Смених десетки училища само и единствено заради един бивш директор на средно училище, който има страшни връзки в инспектората и мрази семейството ми. Сега съм се забил на майната си, но въпреки всичко усещам, че нещата не отиват на хубаво. Имам възможност да работя, правя го и в момента. Искам да си купя средното образование. Кажете как става,моля. 11 клас съм. СО никога не ми е било цел, а просто необходимост за приемането ми в университет. Как, къде, кога и колко ще ми струва. Получаването на такава диплома ще бъде ли препятствие за кандидатстването ми във ВУЗ? Жалко е да задавам такива въпроси, но още по жалко е да нямаш избор....



Тема Re: Как да си купя средното образование?нови [re: Jurnal]  
Авторmuns (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 17:51



хаха батка ти явно бая си го закъсал

С риск да ми се обидиш, ама какво е тва висшо дето се целиш, като едно средно не можеш да завършиш?
И не се обяснявай че някой ти пречи. Тва колкото и да те мрази един човек, квито и връзки да има на тоя етап е просто невъзможно. А щом толкова искаш: 3то весело, 5то вечерно...
или фалшива диплома, един приятел правеше на времето със притнтер и скенер.
Айде със здраве и успех



Тема Re: Как да си купя средното образование?нови [re: muns]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано10.04.06 19:16



Смешно ти е, но не и на мен. Нещата стоят по различен начин от този който ти повърхностно си представяш, но няма за какво да се обиждам. Това, че не мога да завърша средното си образовение, не означава, че не мога и не знам. Просто обстоятелствата са такива. А висшето ми е задължителна цел. Не съм някой прошляк, въпреки че някой се надява да се превърна в такъв, но няма да се дам.



Тема Re: Как да си купя средното образование?нови [re: Jurnal]  
АвторПиpoнka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 21:51



ми с пари, ма! Тръшни на масата на директора 5000 лв и виж кво стаа



Тема Re: Как да си купя средното образование?нови [re: Пиpoнka]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано11.04.06 03:12



направо ме отчаяхте...дано има по адекватни форумци....



Тема аз така съм правила, ти да не си бедна?нови [re: Jurnal]  
АвторПиpoнka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 12:53



е като си бедна, не искай да купуваш нещо дето не може да си го позволиш!



Тема Re: Как да си купя средното образование? [re: Пиpoнka]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано11.04.06 22:47



парите не са ми проблем просто не считам за необходимо да давам отговор на човек като теб



Тема Re: Как да си купя средното образование?нови [re: Jurnal]  
Авторkoraviq (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 14:08



Do kolkoto razbrah si momi4e sas seriozen problem.Ot koi grad si ?



Тема Re: Как да си купя средното образование?нови [re: Jurnal]  
АвторMila112 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 14:29



Ne znam pri4inite,koito sa vi posravili v takova polojenie,no pi6ete vpe4atlqva6to gramotno za razlika ot drugite,koito se izcepvat tuk po ptoblema vi.
Ne bihte li se qvil kato 4asten u4enik ili iskate da kupite diploma zaradi baloobrazuva6tite ocenki?



Тема Re: Как да си купя средното образование?нови [re: Jurnal]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано12.04.06 15:34



не съм момиче-момче съм, но това не е проблем свързан с половата дискриминация:)както и да е....от София съм:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.