Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Още една убита родилка!  
АвторПoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 20:52



За пореден път лекарското съсловие, показа поредната некадърност от нормално физиологично състояние да направи паталогичен случай и то така, че цели 5 часа да не знае какво е сътворило...
Ето това се случва с родилките от Велико Търново - поредната жертва... Може би не е доплатила за цезаровото сечение, толкова необходимо при нормалната и беременност, и за това са я оставили кръвта и да изтече? А ако беше родила Нормално при хебаме?! щеше да бъде жива, но при алчните лекари - убита...
възмутена съм за пореден път!



Тема Re: Още една убита родилка!нови [re: Пoтpeceнa]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано15.03.06 14:43



И аз за пореден път съм възмотен! Толкова ли не може да прочетете в кой клуб ги пускате тези теми? Или сте "малко" неориентирани?

Наистина е жалко, но не трябва да се изказвате толкова категорично, при положение, че само сте прочели една статия.
Първо казваш, че трябвало цезарово(нали баба ми все така е раждала), а после говориш за нормално раждане. Под нормално какво разбираш-цезарово ли?
Какво ти е виновно цялото лекарско съсловие? Само ако знаеш колко добри специалисти има...аз съм се убедил и като пациент и като студент, защото ни преподават лекари. Това не означава, че всички са добри. Просто искам да кажа да не се слагат всички под общ знаменател. И замисляла ли си се, че добрите лекари не се споменават никъде-телевизия, радио, вестници, за разлика от някои допуснали грешка?
Все си мисля, че изказвания от този род са породени от други чувства-доста характерни за нашата нация!



Тема Re: Още една убита родилка!нови [re: |Bob|]  
АвторПoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 19:48



Ти кандидат студент ли си случайно?
Или лекар убиец? а кажи де! Кой ли знае и ти колко си уморил и то за пари



Тема Re: Още една убита родилка!нови [re: Пoтpeceнa]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано17.03.06 23:15



Mда, да! Потвърждаваш ми думите, че просто някои хора си говорят наизуст.
Дори не забеляза, че в горния пост споменах, че съм студент. Дали четеш изобщо или само си пишеш, без да попиваш нищо. Помисли малко и ако обичаш без лични нападки.
И така не каза, защо пусна тази тема тук. Сигурно и ти не знаеш, защото не четеш. Никъде не го видях този пост на място-медицинска, медицина(не че и там ще е смислена, но поне ще я видят хора занимаващи се с медицина), но можеш да пуснеш тази иначе толкова безмислена тема и в клуб хардуер. Не казвам, че попринцип темата, която си засегнала е безмислена, а че твоя пост е такъв, защото това е дискусионен форум, а не информационен център!



Тема Re: Още една убита родилка!нови [re: |Bob|]  
АвторПoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 12:46



като си студент какво правиш на място дето не е за тебе?
Повече наглите ти опити да пропагандираш нещо което убива хора нямам и намерение да чета. То това е дискусионен форум, ама някав който не е за него кво се вре тука и дава акъл на другите кво да пишат. Виж се първо себе си и тогава тръгвай да раздаваш акъл!



Тема Re: Още една убита родилка!нови [re: Пoтpeceнa]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано19.03.06 19:58



"като си студент какво правиш на място дето не е за тебе? "
А-а-а ясно! То трябвало да си кандидат-студент, за да можеш да пишеш(дори четеш) тук. Интересно. И това от човек, който пуска абсолютно неподходящи за този клуб теми! Толкова ли не се сещаш, че мога да помогна на някой кандидат? Нали съм минал вече по този път и много работи са ми ясни. Или мислиш, че тук се говори за всякакви теми, но само от кандидат-студенти. И един въпрос: може ли да влизам в клуб "ЦСКА"ако съм от "Левски"?

"да пропагандираш "

Аз не пропагандирам абс. нищо! Просто ти се наслаждавах на прекрасния пост. Акъл раздавам. Това е вярно, но само на хора, които имат нужда!



Тема я кажи по добре защо са убили жената?нови [re: |Bob|]  
АвторПoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 21:08



Според теб колко пари не е снесла та са я подвели да я режат и после са я оставили да и изтече кръвта? Според мен всичко е станало за 200-300 лв. Е тоа е лекарското съсвловие - убийци!



Тема Дотук издържахнови [re: Пoтpeceнa]  
Автор alteza (Flying_Devil)
Публикувано20.03.06 10:46



Е' това е лекарското съсловие - убийци!
Та в този ред на мисли бих описала какво се очаква да направиш, ако ти падне нещо тежко върху главата, но...носиш ли на черен хумор?
Мястото на тази тема не е тук.
И другото - това е място за бивши, настоящи и бъдещи студенти, не казвай, че нямаме място тук. А и за всички други, с изключения като тебе, щом пишеш подобно нещо?! Клубът носи име кандидатстудентски изпити, ако не забелязваш. Има ли според тебе място темата, която ти пусна, тук?



<P

Редактирано от alteza на 20.03.06 10:56.



Тема Re: Дотук издържахнови [re: alteza]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано20.03.06 15:45



И аз исках да и обърна внимание на тези неща, но тя явно не разбира(или не иска). А това с черния хумор може да си го довършиш спокойно, защото тя май не чете какво се пише.



Тема Re: я кажи по добре защо са убили жената?нови [re: Пoтpeceнa]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано20.03.06 15:57



Последното ти изречение е ПЪЛНО БЕЗУМИЕ!

Не смятам да ти отговарям на въпросите, защото ти не отговаряш на моите, които са много по намясто и смислени от твоите! Твойто е едно голямо бла-бла! Още по-лошото е, че даже не си запозната със случая!
Когато ти се наложи да използваш медицинска помощ, а това е неизбежно, дано разбереш, че като цяло грешиш.
Нали знаеш, че всяко стадо си има мърша? Лошото е, че в нашата професия това може да е фатално(както ти вече каза).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.