Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: say say say]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 02:21



МЕДИЦИНСКИ КОЛЕЖ - МУ - СОФИЯ - 2005

ПРИЕТИ СЛЕД ПЪРВО КЛАСИРАНЕ

Специалност - АКУШЕРКИ Враца
-------------------------------------------
Общо

N ВХ.НОМЕР ИМЕ БАЛ.
-----------------------------------------------------------

1 00572 ДИАНА ЙОРДАНОВА ПЪРВАНОВА 22.50
2 01060 ЦВЕТАНКА МИЛЧЕВА ВАНЧУКОВА 22.26
3 00933 ЕВЕЛИНА ПЕТКОВА ПАНОВА 22.00
4 00204 АЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВАМИХАЙЛОВА 21.60
5 01477 ДЕТЕЛИНА КОСТАДИНОВА ГРОЗДАНОВА 21.58
6 00222 ЛЮДМИЛА СТЕФАНОВА МИЦКОВА 21.26
7 00476 КРИСТИНА МИХАЙЛОВА СТОЯНОВА 20.92
8 01246 МАНУЕЛА ВАЛЕНТИНОВА ГЕОРГИЕВА 20.50
9 00578 МОНИКА ПЛАМЕНОВА ЖИВКОВА 20.34
10 00721 КАТЕРИНА МАРИНОВА МАРИНОВА 20.34

Ta spokoino,ne e chak tolkowa strashno polojenieto.Uchebnicite sa:

8клас -В. Овчаров
9клас -Огнян Димитров
10 клас: два учебника: на О.Димитров и на Попов.

Темите трябва да се развият изчерпателно.Не е необходимо мот-а-мо да знаеш,т.е може информацията да я казваш със свои думи и където си пожелаеш,стига да я има.На някои места в уроците има алабализми,които не са кой знае колко важни,затова ще е нужно да посетиш учител,който има опит с кандидатсващи в МУ,за да те упъти.За разлика от някои други мед. ВУЗ-ове в МУ-София оценяват обективно и не са като резачите в МУ Пловдив и МУ-Плевен.Добра новина е,че програмата за МУ-София и МУ-Варна е еднаква,така че може да пробваш да кандидатсваш там.Успех

п.с За Боб: Времената се менят,днес за момчетата е много по-лесно да влязат стоматология и фармация (даже и медицина) отколкото преди 3-4 години.И не съм съгласен,че ако например аз бях писал изчерпателно по учебника на Куртев (8 клас) вместо на Овчаров,съм щял да имам не повече от 5:-) естествено не може да се надявам и на 6.00;-)Това си е мое мнение,даже така ми каза един от проверяващите биология.Но това междудругото.



Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: Bio]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 10:15



Ima6 gre6ka,Bob!Konspektite za kolejite v Sofiq i Varna sa razli4ni.Tozi vav Varna e s 20 vaprosa po-malko /pone taka be6e za 2005g./Osven tova izpita e samo po edna tema,a ne 3,kakto e v Sofiq.Pri4inata za tova e,4e vav Varna izpita za vis6ite spec.ne e edinen.Ednakvost ima samo za vis6ite specialnosti



Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: Bio]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 10:21



Izvinete me.molq,za obra6tenieto!Vmesto BIO sam napisala BOB!!



Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: Mila]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 14:34



Izvinqvai,greshkata e moq



Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: Bio]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано29.01.06 14:35



Абе аз ти казвам как е, а ти ако искаш приемай. Това че в Плевен и Пловдив са те резнали. пък в София са пропуснали, не означава, че не режат!(да не говориме за химията, където умишлено смъкват бала-една от причината да изглежда по-лесно влизането).

"много по-лесно да влязат "- но в никакъв случай лесно! То вече всичко се влиза по-лесно. Не виждаш ли к'ви шемети се разхождат по улиците. То след 7-8г. само по документи ще влизат-шегувам се, но има нещо вярно.
Ти сега в МУ ли учиш?



Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: say say say]  
Автор oreiro_m (зеленооката)
Публикувано29.01.06 16:53



Благодаря ви на всички.Повечето хора около мен ме упрекват затова,което искам да уча,а само тук вие ме зареждате с по~голям оптимизъм и хъс,за което мога да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ.Радвам се че има и позитивни хора като вас.



Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: |Bob|]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 01:46



Първо,не съм кандидаствал в Пловдив и Плевен,а кандидатсвах във Варна,където имам 5.75 и 5.65.В София имам 6.00 и 5.69,но мисълта ми е друга.В провинциалните университети (най-вече в Пловдив и Плевен) доста ниски оценки пишат.Колкото и тъпо да звучи,мислех,че във Варна съм се справил по-добре,но имам по-ниски оценки!
Да искараш 4 по биология и по химия не се искат кой знае колко много мъки. (малко знания от средния курс,малко попрепиване на изпита) и хоп изкарваш 28 бал,колкото вече няколко години е достатъчно да влезеш Стоматология и Фармация (говорим за момчетата).Затова,за да влезеш стоматология или фармация не е лесно,но не е кой знае колко трудно.Но все пак изпитът е ситуация и в никакъв случай не показва кой ще стане добър лекар или стоматолог,а кой не.Може от 2-та година да влезеш и да станеш добър в специалността си.Може 2 шестици да си имал на изпитите и да си некадърник после.;) Изпитите са като тест за понасяне на много учене и ориентировъчна преценка на хората(знанията);-)



Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: Bio]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 01:49



P.S Да в МУ-София съм.И е много яко първи курс,само физиката е притеснителна;-)



Тема Re: Информация за МУ София,за кандидатстудентските изпнови [re: oreiro_m]  
АвторДoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 13:16



ми и в къщи си раждат ма...
То бременността и раждането само в комунистическите страни се тълкува като болестно състояние!



Тема зла?!нови [re: |Bob|]  
АвторДoбpa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 13:24



Аз само искам да кажа следните неща!
1. бременността и раждането не са болестни състояния, за да се третират от лекари.
2. да израждаш, не е нужно да си завършил медицина или каквото и да е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.