Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
*Кратък преглед

Тема Теми по география за УНСС !?нови  
Автор SkA7er (непознат )
Публикувано27.09.05 23:23



Здравейте на всички!
Искам да ви попитам нещо.
Значи..решил съм да кандидатствам с география в УНСС.Вмомента съм 11 клас,остава ми само тая година и още една.
В рози форум четох доста и намерих някаква информация по моя въпрос,но доста оскъдна:)
та въпроса ми е следния...искам още от сега да си купя учебник или нещо подобно за подготовка или примерно някъкви теми , като темите за изпита.
Ако примерно купя теми сега дали ще бъдат валидни на изпитът който ще бъде след 2 години чак.
Да не стане така че сега да купя,пък след време да са непотребни и да не ме приемат!



Тема Re: Теми по география за УНСС !? [re: SkA7er]  
Автор Tristania (gothic)
Публикувано03.10.05 22:41



изчакай поне до 12-ти клас.. може и нещо да се промени.



Тема Re: Теми по география за УНСС !?нови [re: Tristania]  
Авторlolo (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 15:59



nedej da wzemash nishto. ne e qsno kakwo shte stane i s maturite i s izpitite



Тема Re: Теми по география за УНСС !?нови [re: lolo]  
Автор Tristania (gothic)
Публикувано05.10.05 16:19



мда, верно 4е и матури може да има..



Тема Re: Теми по география за УНСС !?нови [re: SkA7er]  
Авторfutbolische_sf (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 20:50



emi bate she ti kaja samo edno zna4i az sum 12 klas mai mesec zavur6vam i sa ot 15.10 po4vam kursovete po geografiq Ima u4ebnik na izdatelstvo CIELA temi na Karaka6ev i Don4o Don4ev za 2006/07 ako iiskash moje da si go kupish




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.