Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 24.10.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
*Кратък преглед

Тема Tarsia uchitel po bilogia i himiaнови  
Авторanastasia (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 20:13



Tarsia uchitel po bilologia i himia za podgovka v medecinskia kolej stava duma za sofia



Тема Re: Tarsia uchitel po bilogia i himia [re: anastasia]  
Автор toni4ka (непознат )
Публикувано25.07.05 21:18



Фирма Образователни технологии - 02/9516797
Аз учих там и съм много доволна. Приеха ме на няколко места. По - голямата част от хората, които обучават, отиват при тях по препоръка от приятел, който е учил там. Страхотни са. Според мен няма по - добри, а и страшно ми липсват учителките след като се разделихме. Това са хората, които могат наистина да помогнат, а и да те накарат да се стегнеш, но много зависи и от теб. Ако не полагаш усилия никой не може да ти помогне. За колежа мисля, че ще ти трябва само биология.
Не се лъжи да ходиш на индивидуални уроци, особено при разни доценти. Да, те знаят много, но си нямат представа с какво ниво се излиза от гимназията. А и не е лошо да имаш представа как се справят другите кандидати. Цените са повече от прилични, работи се в малки групи, неограничен брой часове - докато се свърши работата. В офиса на фирмата ще ти обяснят подробно. Има и 2 - 3 безплатни посещения, да се ориентираш дали ти харесва и безплатни материали от фирмата, след като започнеш. Успех, ако имаш въпроси, пиши ми на sweety_tony@yahoo.com Отнася се и за другите кандидатстващи с биология и химия. Ще отговарям с удоволствие.



Тема Re: Tarsia uchitel po bilogia i himiaнови [re: toni4ka]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 09:10



Тази година ли те приеха и в МУ?



Тема Re: Tarsia uchitel po bilogia i himiaнови [re: a]  
Автор toni4ka (непознат )
Публикувано26.07.05 16:10



Не. Септември ще съм трета година Фармация в Пловдив. За МУ - София не ми стигнаха точно 20 стотни от оценката. Всъщност е много добре, като се има предвид, че започнах с никакви знания по биология и химия. В гимназията бях в езикова паралелка и съм учила тези предмети на английски - английският беше по - важен за момента, а и ми хрумна да кандидатствам това в края на предпоследната година. Много съм доволна, че уча в Пловдив. Стана много добре.
Учителките ми още са във фирмата. Отвреме - навреме ходя да ги виждам.



Тема Re: Tarsia uchitel po bilogia i himiaнови [re: anastasia]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано28.07.05 22:41



За да видиш как вървят оценките влез в mu-sofia.bg - изнесени са списъците с оценките. За колежите са кандидатите с номер над 2000. На 1 август ще излезе класирането. Следи в сайта трябва да го изкарат. Химия не ти трябва за колежа 100%. Биология и химия се държат само за факултетите - ако искаш стоматология, медицина или фармация(за здравни грижи не знам).
В колежа не се влиза много трудно. Затова не е необх. да ходиш на кой знае какви уроци(даже може да и да ги пропуснеш), но ти си знаеш на какво ниво си. Много хора и по мойто мислене се провалят. Преди всичко трябва желание и постоянство. Това е! Ако имаш въпроси ПИТАЙ!
Ти какво си си харесала?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.