Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Журналистика или право?нови  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 12:18



Как смятате - коя от двете специалности е по-добра / а и по-престижна/? Тъй като имам известни литературни заложби и т.нар "дар Слово" не зная кое ще бъде по-добре - обичам много да пиша /проза/. В крайна сметка има немалко журналисти, които са завършили право, но надявам се Вие ще ми помогнете в избора. Аз все още не съм завършил и няма да кандидатствам в бликите две години, но ми се щеше да имам някакви мнения, та дя зная по какво да се готвя... Благодаря!



Тема Re: Журналистика или право?нови [re: Ивo]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано18.05.05 12:21



журналистика




Тема Re: Журналистика или право?нови [re: Ивo]  
АвторKura (Jurnalista) (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 18:03



ти нещо си се объркал. Нямаш никакви заложби, лъжат те !



Тема Re: Журналистика или право? [re: Kura (Jurnalista)]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 19:39



Много добре ме познавате, изглежда! Е, аз нямам честта да Ви познавам, но може би първо трябва да се вгледате по-внимателно в душата си и да видите колко празна може да е тя, а след това да коментирате литературните ми заложби. Знайте, не можете да ме засегнете по никакъв начин... А думи като Вашите слушам ежедневно... Бръщолевения на недостойни хора и зависливи, а може би... Но какво ли се чудя - в България сме все пак. Помислете! И - дано не сте се обидили!



Тема Re: Журналистика или право?нови [re: Ивo]  
Автор id (gunner)
Публикувано21.05.05 16:16



С тия литературни заложби от 2та поста те виждам по-скоро като пропаднал критик, насочи се най-добре към правото, или смени стила!

Нищо лично пич, но като гледам как реагира на пърия пост май вече си направил избора сам, въпросът е тогава защо пускаш тука тема?



Тема Re: Журналистика или право?нови [re: Ивo]  
АвторAndy (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 21:51



Здравей, Иво!
Хич да не ти пука на заядливите постинги на някои от тук присъстващите А що се отнася до въпроса ти- ЖУРНАЛИСТИКА!! Казва ти го човек, който учи право и то в СУ и е крайно разочарован...Много е скучно, преподавателите и студентите са супер снобари (повечето поне) и определено не е за човек с литературни заложби, защото от многото правна скука, най-много да си ги похабиш Е, разбира се, ако правото пък те влече...Ти си знаеш най- добре....От друга страна, не съм учил журналистика и не знам там как е, но определено правото е отврат (поне за мен...да ме прощават всичките ми костюмирани колеги с вирнат нос). Успех, каквото и да избереш!



Тема горката!нови [re: mireto:)]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 05:34



Пак си се дрогирала.
Я ти по добре кажи: като се чука с

нали беше непълнолетна?!



Тема ооо бейби наркоманче!нови [re: mireto:)]  
Автордpyra cлyчaйнo минaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 13:10



Bon jure Bon Jure MON AMURE!
ти да лапаш моя кур!



Тема Re: Журналистика или право?нови [re: id]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 22:19



Как ли се намерихе Вие да оценявате литературните ми заложби? От две изречения? Трябва да сте професори доктори на филологическите науки и невероятни психолози! Евала! Е от мен - толкова - а колкото до това за пропаднал критик - благодаря, ще гледам да не се случи.



Тема Re: Журналистика или право?нови [re: mireto:)]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 10:55



на тебе би ти отивала спец: "лезбийство и проституция"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.