Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Правя шприц и бласт-форми по поръчка  
АвторTEO (Нерегистриран)
Публикувано16.12.11 23:39



Ако на някой му трябва човек за конструкция на бласт-форми или шприц-форми да пише на teo123@abv.bg . Работя на NX8 . Също правя програми за ЦПУ фрези с 3 и 4 оси и стругове с 2 и 3 оси на Mastercam X6 . Цена по договаряне





Тема Re: Правя шприц и бласт-форми по поръчканови [re: TEO]  
АвторTEO (Нерегистриран)
Публикувано17.12.11 00:14



грешка в имейл адреса извинявам се teofil123@abv.bg тел.0897793316



Тема Re: Правя шприц и бласт-форми по поръчканови [re: TEO]  
Авторfero (Нерегистриран)
Публикувано18.12.11 21:43



Имаме интерес, но работим само с легални потребители! Ако може да потвърдите, че сте такъв, моля пишете на ferona@ferona.bg



Тема Re: Правя шприц и бласт-форми по поръчканови [re: fero]  
АвторTEO (Нерегистриран)
Публикувано18.12.11 23:14



ако обичате дайте дефиниция за легален потребител

ако тя e да съм си купил NX8 и Mastercam x6 то отговора ми е ... аре стига глупости бе . Нима има значение дали съм ги купил или не щом върша изканата от вас работа ? Накрая резултата е един и същ ... продукцията е готова навреме и всички са доволни и щасливи



Тема Re: Правя шприц и бласт-форми по поръчканови [re: TEO]  
Авторfero (Нерегистриран)
Публикувано19.12.11 05:11



Ами по тази логика защо и на вас да ви плащаме - явно смятате чуждия труд за нищожен, а вашия единствено достоен за заплащане! Доста сме се напатили от такива "специалисти"! И не, не всички са доволни - ясно се вижда, че за 20 години безпардонно пиратстване, България не ще да цъфне! Явно само с Ганювско шмекеруване не става!



Тема Re: Правя шприц и бласт-форми по поръчканови [re: TEO]  
АвторTEO (Нерегистриран)
Публикувано19.12.11 15:19



ако само факта че съм си купил продукта ме прави специалист то горко на всички компании които търгуват със ,,спесиалисти'' . Специалист те прави опита и рутината а не че си дал пари за някой продукт . ако си ги купя това ще ме направи ли по голям специалист ... май не а ? А това за чуждия труд който не се заплаща ... аре не на мене тия . Нима такива големи компании като тях чакат на моите пари или парите на който и да било в тази малка мизерна държавица . Аз нямам визше образувание в който и да било технически университет а само средно и то без каквато и да било спецялност но след толкова години работа като инструментален работник съм учил няколко вишисти как да си изкарват прехраната с тези продукти и все още мога да правя много по добри конструкции от тях . Странното е че до сега никога не съм печелил от чуждия труд и сега за първи път реших да пробвам да изкарам малко допълнителен доход за семейството си но се оказва че явно щом не съм завършил визше или немога да си позволя парите за продукта съм господин никой дори и с всички знания които имам по професията . Никога хора като вас няма да вземат един опитен без визше образование а винаги ще предпочетат някой с визше който има само теоретични познания и никога няма да добие опита който имам аз . Но няма нищо щом е завършил и има пари да си позволи продукта значи е ,,специалист,, ... нали така беше ?



Тема Re: Правя шприц и бласт-форми по поръчканови [re: TEO]  
Авторcnac (Нерегистриран)
Публикувано19.12.11 22:42



Тео, не му се впрягай на тоя бе, луд е хлопа му дъската, беше се загубил няколко месеца, явно са го прибрали в някое специализирано заведение за душевно болни, а сега са го пуснали за празниците и пак е започнал да пише, ама заеби, като му свърши отпуската и пак ще си го приберат. Не му се обяснявай само си губиш времето.

Я ми кажи на мене някъде близо ли си до Стара Загора, че да ми свършиш една работа, а и имаш ли машини за да ги изработиш детайлите?



Тема Re: Правя шприц и бласт-форми по поръчканови [re: TEO]  
Авторttt (Нерегистриран)
Публикувано20.12.11 12:39



Теофиле, не се впрягай, който си го може си го може...няма значение дали е с висше или без или си е купил продукт или не





Тема Re: Правя шприц и бласт-форми по поръчканови [re: ttt]  
Авторttt (Нерегистриран)
Публикувано20.12.11 13:13



иначе да има конкуренция правя конструкции на всякакви шприцформи:многогнездови, с топли глави, с плъзгачи, за капачки с развиване, още щанци, огъвачи, пресформи
програми за цифрови машини,
а също може да се заемем и с изработката



plastmolds@abv.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.