Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема от къде да изтегля VISI 18  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано30.01.11 10:13



Някой знае ли къде по торентите мога да изтегля VISI 18



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: *]  
Авторvisi (Нерегистриран)
Публикувано30.01.11 11:56



Продай мускалите, намали пиенето и плюскането и си купи!



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: visi]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано30.01.11 23:35



мухльо, ако исках да го купя нямаше да чакам ти да ми кажеш, затова ще си го изтегля а ти се насери от яд!



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: *]  
Авторoжo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.11 08:34



И си красив, и си умен - с кражби към просперитет!



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: oжo]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано31.01.11 19:30



от къде знаеш че съм красив, жена ти ли ти каза

, я ти като си голям хитрец ми кажи що да си купя ВИЗИ като няма да изкарвам кинти с него, искам го да се уча, от 14-та версия нагоре няма демо, от Шумен обещаха един мършав лиценз за един месец, a който ми каже че за 1 месец ще научи какъвто и да е софтуер да ми се обади. Така че ако не знаеш от къде да си изтегля ВИЗИ 18 не ми пиши повече в поста! А тва за мускалите и плюскането го разправяй на баща си, щото като гледам къв си кух сигурно на него си се метнал.



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: *]  
Авторvisioner (Нерегистриран)
Публикувано31.01.11 21:41



Поста си е просташки и предполага да се пишат тъпотии - вижда се, добре се справяш! Искаш да кажеш, че всичко от което не изкарваш пари го крадеш? А да ти се връща! Намира се Визи 18, но е за хора с обноски и поне малко морал - а ти ще се изучиш, ще станеш голямо шефче и после ще цакаш хората!



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: visioner]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано31.01.11 22:31



Куха лейко, защо си правиш изводи без изобщо да знаеш за какво става дума? Отговори ми без да увърташ, ще дадеш ли 20 хил. за софтуер за да се обучаваш на него??? Май си по-прост от колкото те мислех. Не е нормално някой нещо да пита във форума и ти да му се нахвърляш като циганин на медна жица. Ако имаш семейни проблеми или в службата всички ти се присмиват недей да си го изкарваш на хората тука, иди на психиатър, не е срамно в днешните напрегнати времена, а и за хора като тебе има специализирани здравни заведения, но не ни занимавай с фобиите си!



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: *]  
Автордoфтopa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.11 00:45



Ех, свещена простота - ако искаш да провериш някого, просто го засегни или обиди! По реакцията ще познаеш колко струва - можеше да отминеш с мълчание, защото това са само думи от един непознат, виртуален човек! Колко злост, обиди и пламенни тиради за да го "върнеш" на човек, когото даже и не виждаш! Дори и в изследванията не ми помагаш - твърде банална и предвидима реакция! А Визи 18 се намира тук





Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: *]  
Авторdalgia (Нерегистриран)
Публикувано01.02.11 08:42



http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=cadcam&Number=1949659673&page=&view=&sb=&vc=1



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: дoфтopa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано01.02.11 09:45



Всичко тва което го казваш го правиш и ти, обиди, злост, гняв, замисли се! Между другото хабер си нямам нито от кад нито от кам, аз съм студент по психология, а един приятел ми каза че в този форум има един откачен, който много се засяга на тема нелегален софтуер, каза ми и как да те провокирам и етооо

, сега ще пиша тема за теб , а с колегите се скъсваме от смях докато ти четем простотиите. Според профила който ти направихме с колегите, отговаряш на сексуално незадоволена жена на средна възраст, с малки или увиснали цици, наедрял неотдавна задник, с простовато изражение на лицето, старомодна прическа и евтн грим, .... но нямам време за повече проучване върху теб защото днес ми е изпита. Благодаря много за помоща. А и иди моля те на лекар за твое добро е, а и за доброто на обществото.



Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: *]  
Авторklick (Нерегистриран)
Публикувано01.02.11 09:50



Кликна ли върху линка -





Тема Re: от къде да изтегля VISI 18нови [re: klick]  
Авторhgfhg (Нерегистриран)
Публикувано01.02.11 22:11



виж ко ма путко проста човека та взе за мезе а ти питаш дали е кликнал, мноо си тъпа ма овца сори ти не си овца ти си уфца.

а VISI 18 има у София на славейков за 20 кинта и превод на български има даже а сега са оплачи на баба си гана ако щеш патко проста недоебана с малки цомби и дебел гъз ха хахахаха .

Аве пича със звездичката, ти как разбра че е грозна с дебел гъз и е незадоволена, кажи ми да знам и аз да ги разбирам с кви цици са докат чатя с тях. xaxa немоа да пиша от смех






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.