Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема CAD консултанти  
АвторAcя (Нерегистриран)
Публикувано15.09.10 23:54



Има ли CAD консултанти на свободна практика в България?
Имам в предвид като свободна професия



Тема Re: CAD консултантинови [re: Acя]  
Автор obul (член)
Публикувано16.09.10 10:05



Какво разбираш под CAD консултанти? Какво се очаква да правят?



Тема Re: CAD консултантинови [re: Acя]  
Авторins (Нерегистриран)
Публикувано16.09.10 18:02



В България всички са толкова осведомени и знаят толкова много, че такова животно като консултант не може да вирее. Да не говорим в област като CAD/CAM и други производни.



Тема Re: CAD консултантинови [re: Acя]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.10 00:21



Интересен въпрос , аз не съм чувал да има.
Ама защо добави -> "на свободна практика" ?



Тема Re: CAD консултантинови [re: Acя]  
АвторAxa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.10 12:23



ДА! Има, дори и на свободна практика . . .



Тема Re: CAD консултантинови [re: Acя]  
Авторhaycad (Нерегистриран)
Публикувано19.12.10 19:57



Да, има, но не са много. Понякога работим с колеги на свободна практика по наши инженерингови задачи.



Тема Re: CAD консултантинови [re: haycad]  
АвторAxa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.10 14:54



Не са много но са качествени! Дори могат и да преподават макар и на свободна професия!



Тема Re: CAD консултантинови [re: Acя]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано20.12.10 20:45



Много ми е интересно що е то "CAD консултант"! Има литература, има чудесни help-ове, туториали и т. н. Направо ми е смешно и воденето на курсовете - какво може да ми каже обучаващия, което да не мога да прочета или открия сам? Особено новите продукти са толкова интуитивни, че даже е истинско удоволствие да работиш с тях! Все едно някой да ме консултира по Word или някаква компютърна игра!





Тема Re: най-вече за Sargonlllнови [re: Sargonlll]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.12.10 21:54



Sargonlll , еееее Ние знаем, че ти се се родил Научен ... защо пък посочи точно Word, да беше написал Notepad .... как ти се изплъзна от пръстите Word ... Засрами се !


Относно "CAD консултантите" ... това е в общи линии най-вече е за местта с повече от един Човек. Докато Тружениците бачкат, някой да настрои системата/мите за следващата Задача ... Шаблони, Стандарти, Формати, допълнителни приложения, настройки на системата за Организация на Проекта .... т'ва си е моя Теория за Практиката
*.*.*Весели Празници*.*.*



Тема Re: най-вече за Sargonlllнови [re: Mинaвaщ]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано21.12.10 05:36



Не съм се родил научен и не мисля, че съм голям специалист. Сигурно в този форум пишат хора, които много по-добре от мен се оправят с CAD. Но, сигурен съм, че при нужда ще се справя с почти всякакъв проблем, дори да ми отнеме повече време.

Приема се, че човек бива обучаван в училище, по-късно в университет. От там нататък се разчита основно да се самообучава. Естествено, ако иска да усвои занаят или език - нормално е да отиде на курс, нормално е да се довери на някой с опит да го обучи. Но за каквито и да било компютърни програми е напълно достатъчно(и много по-резултатно) да намери подходяща литература и да използва помощното меню на самата програма. Нещо повече, така ще е по-сигурен в себе си, няма да разчита на друг. Евентуално, ако има някаква по-особена трудност, може да я сподели в подобен форум.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.