Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 10.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Търся човек да направи дипломна работанови  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано10.08.10 21:19



Търся човек да направи дипломна работа, срещу заплащане, темата е "3D моделиране на SolidWorks". Става дума за ТУ София, специалност машинен инжинер. Телефон за връзка ще дам ако има сериозни предложения.


Редактирано от naki на 10.08.10 21:23.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Автор jujito (непознат )
Публикувано12.08.10 06:25



пиши на juji@operamail.com там си дай телефона за да се разберем. сега гледай как ще те нападнат и оплюват .... не им обръщай много внимание на приказките...тук не обичат много такива като теб.....аз се занимавам от 10год. с дипломни работи за машиностроителни и машинни специалности. като се чуем ще ти обесня за какво става дума. Нямам проблеми със SolidWorks.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: jujito]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано13.08.10 02:13



Плюят тъпаците, които нестават за нищо, и зависливите им дребни ипълнени със злоба душички немогат да се примерят с факта че някой нещо прави по-добре от тях та било то и дипломна работа или каквото и да е там, немогат да се примерят че някой някък успява, че някой се бори за да продължи напред, абе както казва jujito не им обръщай внимание, това са тъпунгери некъдърни,и за нищо неставащи,това е боклука на обществото заради който държавичката ни е на тоя хал .......



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Автор npubem (:-)
Публикувано13.08.10 23:16



И от трите ви неграмотни поста става ясно как държавичката ни
тръгва напред. С инжИнери, които не могат да направят сами
дори дипломната си работа.. Пък като вземат дипломата, ще
дръпнат напред родната техническа мисъл. Нещо не се връзва...

Помагайте си, деца, но гледайте да има полза, и аз имам студенти.
Не е само бизнес - след като има някои от вас, които са успели да
напреднат със софта, помогнете и на другите.. не само да им
вземете стотинките.. научете ги нещо.

Не бързай да подозираш лош умисъл - може да е обикновена глупост!


Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: npubem]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано14.08.10 20:17



Така е! Колкото и да се опитват горните господа да се изкарат някакъв нов прогресивен вид си остава простата истина:

Вие сте малки и жалки тарикатчета!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано14.08.10 22:25



"специалност машинен инжинер"


bahti kretenite izlizat ot ТУ София i toz carvul edin den moze da mi stane na4alnik.
Mi mamin sladak shto ne modelirash 2D v Solid Works be po-eftino sha ti izleze.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
Автор jujito (непознат )
Публикувано15.08.10 10:14



хайде оплаквачките започнаха, я си гледайте лицензния софтуер и моралните ценности.. човекът иска да му се свърши работа за което си плаща, има други които ше му я свършат , какъв е проблема. Има търсене и предлагане с една дума пазарна икономика...като не можете да помогнете на човека поне не пречете и не спамете излишно, не разбрахте ли вас никой не ви чува...а този с дипломната работа може и началник да ми бъде , може и президент да стане, като може да се уреди ..проблемът си е ваш не на него или на мен



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: jujito]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 11:01



Ми да, най-добре е на теб да ти стане началник.


Като иде да си купи още пет-шест дипломи...
И последно - като е толкова нормално да му се "помага" по този начин що не вземе тоя малоумник да пише твоето име под дипломната работа ?

Чакам бисери!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: lrn]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 13:56



Абе селяндури нещасни, точно това имах предвид, че някой си копил диплома а вие завиждате, някой крал софтуер вие пак завиждате, някой нещо прави и вие к'во .... завиждате. Преди няколко дни имах среща с един ИНДЖИНЕР с отлична диплома мислейки се за всемогъщ и всезнаещ като повечето от вас, и той като повечето от вас гъзъ си не може да обърше сам, и единственото с което се справя отлично е да завижда и да плюе останалите, защото това е единственния начин да изпъкне като оплюе всички и да ги обвини за всичките си нещастия в жалкия си живот. От вас момченца нищо не става, вие сте шлака и никога няма да се оправите и по лошото е че никога няма да ме разберете.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: npubem]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 15:50



Ти па си много грамотен цървулино, като знам баща ти колко овце и свине притътри за да завършиш.......... смотаняк нещастен, тръгнал Ганю на морал да ни учи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.