Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Търся човек да направи дипломна работа  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано10.08.10 21:19



Търся човек да направи дипломна работа, срещу заплащане, темата е "3D моделиране на SolidWorks". Става дума за ТУ София, специалност машинен инжинер. Телефон за връзка ще дам ако има сериозни предложения.


Редактирано от naki на 10.08.10 21:23.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Автор jujito (непознат )
Публикувано12.08.10 06:25



пиши на juji@operamail.com там си дай телефона за да се разберем. сега гледай как ще те нападнат и оплюват .... не им обръщай много внимание на приказките...тук не обичат много такива като теб.....аз се занимавам от 10год. с дипломни работи за машиностроителни и машинни специалности. като се чуем ще ти обесня за какво става дума. Нямам проблеми със SolidWorks.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: jujito]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано13.08.10 02:13



Плюят тъпаците, които нестават за нищо, и зависливите им дребни ипълнени със злоба душички немогат да се примерят с факта че някой нещо прави по-добре от тях та било то и дипломна работа или каквото и да е там, немогат да се примерят че някой някък успява, че някой се бори за да продължи напред, абе както казва jujito не им обръщай внимание, това са тъпунгери некъдърни,и за нищо неставащи,това е боклука на обществото заради който държавичката ни е на тоя хал .......



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Автор npubem (:-)
Публикувано13.08.10 23:16



И от трите ви неграмотни поста става ясно как държавичката ни
тръгва напред. С инжИнери, които не могат да направят сами
дори дипломната си работа.. Пък като вземат дипломата, ще
дръпнат напред родната техническа мисъл. Нещо не се връзва...

Помагайте си, деца, но гледайте да има полза, и аз имам студенти.
Не е само бизнес - след като има някои от вас, които са успели да
напреднат със софта, помогнете и на другите.. не само да им
вземете стотинките.. научете ги нещо.

Не бързай да подозираш лош умисъл - може да е обикновена глупост!


Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: npubem]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано14.08.10 20:17



Така е! Колкото и да се опитват горните господа да се изкарат някакъв нов прогресивен вид си остава простата истина:

Вие сте малки и жалки тарикатчета!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано14.08.10 22:25



"специалност машинен инжинер"


bahti kretenite izlizat ot ТУ София i toz carvul edin den moze da mi stane na4alnik.
Mi mamin sladak shto ne modelirash 2D v Solid Works be po-eftino sha ti izleze.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
Автор jujito (непознат )
Публикувано15.08.10 10:14



хайде оплаквачките започнаха, я си гледайте лицензния софтуер и моралните ценности.. човекът иска да му се свърши работа за което си плаща, има други които ше му я свършат , какъв е проблема. Има търсене и предлагане с една дума пазарна икономика...като не можете да помогнете на човека поне не пречете и не спамете излишно, не разбрахте ли вас никой не ви чува...а този с дипломната работа може и началник да ми бъде , може и президент да стане, като може да се уреди ..проблемът си е ваш не на него или на мен



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: jujito]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 11:01



Ми да, най-добре е на теб да ти стане началник.


Като иде да си купи още пет-шест дипломи...
И последно - като е толкова нормално да му се "помага" по този начин що не вземе тоя малоумник да пише твоето име под дипломната работа ?

Чакам бисери!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: lrn]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 13:56



Абе селяндури нещасни, точно това имах предвид, че някой си копил диплома а вие завиждате, някой крал софтуер вие пак завиждате, някой нещо прави и вие к'во .... завиждате. Преди няколко дни имах среща с един ИНДЖИНЕР с отлична диплома мислейки се за всемогъщ и всезнаещ като повечето от вас, и той като повечето от вас гъзъ си не може да обърше сам, и единственото с което се справя отлично е да завижда и да плюе останалите, защото това е единственния начин да изпъкне като оплюе всички и да ги обвини за всичките си нещастия в жалкия си живот. От вас момченца нищо не става, вие сте шлака и никога няма да се оправите и по лошото е че никога няма да ме разберете.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: npubem]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 15:50



Ти па си много грамотен цървулино, като знам баща ти колко овце и свине притътри за да завършиш.......... смотаняк нещастен, тръгнал Ганю на морал да ни учи.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 15:56



Понеже е неделя а и съм в отпуска в момента та имам малко време да ти чета словоизлиянията и съответно да се повеселя на милата родна картинка.
Малко цитати за начало:

"...Абе селяндури нещасни..." - при използването на такъв речник ти си доста по долу.

"...някой си кОпил диплома..." - как да завиждам на някого когото се крие , че си е купил дипломата. Защо не вземе да се похвали в някоя фирма какъв е герой! А за правописа - без коментар.

"...и той като повечето от вас гъзъ си не може да обърше сам..." - ми защо не му предложиш срещу заплащане ти да му го бършеш! То е горе-долу същото - като на някой да му направиш дипломната работа - току виж ти се усмихнало щастието!



"...От вас момченца нищо не става, вие сте шлака и никога няма да се оправите и по лошото е че никога няма да ме разберете..." - Такива като теб и онзи с купената диплома много добре ги разбирам - жалки комплексирани тарикатчета!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: lrn]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 17:07



Ти си поредния завислив тъпунгер, и не ми гледай правописните грешки а вникни във смисъла на думите, пиша със 170-180 удара в минута нормално е да уцеля друг бутон. Ако четеше по внимателно щеше да видиш, че не аз правя дипломни работи за пари, а друг. Просто му обястих че пъпчиви злобари като теб лаят щото ги е яд и завиждат на това че някой някък успява в живото та било то и по не толкова добър начин, не е честно че лъва изяжда по някоя друга животинка ама е факт, я иди му се скарай и му обясни че е редно да пасе. И нещо ме бъркаш с някой, това което нямам са комплексите. А ти цървуланко някък ми звучиш познато, хленчеш като онази курва на гарата дето прави свирки за по 2лв,...... о сетих се.... тази на гарата е майка ти, айде иди при нея да полапаш и ти малко пишки, май само за това те бива, е да не забравяме и мрънкането.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Автор magesnik (вълшебник)
Публикувано15.08.10 18:02



Наки, брат, намери ли солидуоркър...като гледам тука добре са се повеселили децата...

Я ми кажи по-добре, че ме гложду любопитството, ти като човек с други наклонности (доколкото прочетох), откъде я изрови тая идиотска дипломна работа... Те хората там дават теми от рода на "изработване на двигателен блок за КАМАЗ" без да ги е еня на солид ли ще чертаеш или на молив... нещо не се връзва ... в кой факултет си, че да се посмеем на доцентите...

Магьосниците не закъсняват, нито идват по-рано. Те пристигат точно когато им е угодно


Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 18:18



Ти вземи си премери кръвното, че май теб те гони злобата и то доста.


Аз се забалвлявам с тебе , не усещаш ли? Според теб дали ми струва нещо да те напсувам в "ефир"?!


П.С. А да, наистина не ти предлагаш да обършеш на някой задника срещу пари, ама явно и твоята работа е същата след като така яростно се опитваш да защитаваш некадърността. А всъщност ти изобщо работиш ли нещо ?



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: lrn]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 19:24



1.Кръвното ми е наред, спокоен бъди.
2.Какво съвпадение и аз се забавлявам с теб, смея се на надменноста ти (лошо че е без покритие)
3.Защитавам го защото така е решил да прогресира така го прави, а ти си толкова тъп че и така неможеш да успееш.
4.Да работя, и осигурявам работа на още 5 тъпака като тебе (инженерченца с дипомки) а се оказа че стругарите знаят малко повече от тях, освен това осигурявам работа на още общо 60 стругари,фрезисти и шлосери и ценя мнението на тези "по-обикновнни хора" повече от колкото на очилатите пъпчивци които само са харчели пари докато уж са учили, така че отрепко да работя и храня още 5-ма като теб всезнайковци.
5. А ти работиш ли? Защо ли питам кой ще те вземе такъв злобен мърльо. Айде бягай към гарата лапаш бастуни, че влака иде!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано15.08.10 21:18



Ако съм написал инжЕнер неправилно, съжалявам, по принцип рядко допускам правописни грешки.
Не е за мене дипломната работа - за съседа на една роднина е.




Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 21:24



Това да ти е проблема!



А за тоя по горе имам само една реплика: докажи го!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: lrn]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 22:20



Да ти докажа бе, къде се намираш? Да дойда да ти докажа.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторtero (Нерегистриран)
Публикувано16.08.10 01:44



Гледам, чичо МАХ се е разпенил на МАХ! А качеството на форума и милите форумци-инжинери расте ли, расте! А кога ще започнете да търсите кой да ви прави децата, бъдещи светила на инженерната мисъл!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: tero]  
Авторvero (Нерегистриран)
Публикувано16.08.10 01:48



МАХ, лапвай го тоя Инжинер, че японците откога го дебнат да завърши!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: tero]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано16.08.10 09:58



О-оо-ооооо господин откачалка как сте, скоро не сме си писали и не сме спорили по лицензирането на софта, изписаха ли те вече от психиатрия, щях да ти идвам на свиждане ама не ми стигна времето.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: vero]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано16.08.10 10:02



vero бате, нямаш ли си работа из Шумен, вземи го ти много като ти харесва.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Автор jujito (непознат )
Публикувано16.08.10 10:32



MAX ти не знаеш ли че дипломните работи трябва да се правят от студентите само с лицензиран софтуер бе човече, ти като нямаш такъв и аз също не може да се класираме там....в заданието на дипломните проекти май съм виждал точка "1.35.48.56.3. Дипломния проект да се изработи само със лицензиран Solidworks и да се набере на лицензиран МOffice Word. Иначе няма допускане до защита."





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: jujito]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано16.08.10 14:41



Абе то лиценза е добре ама за мен, за ЗММ-то, за МАДАРА, кап. дядо Никола, Спарки и още един куп такива да не ги изреждам, нали пари изкарваме с това трябва да се плаща, нямам против, ама на тебе, на Киро съседа който работи в гаража с едно декелче от войната,и още много такива, що ви е лиценз кога ще му избиете парите, то баси глупоста да забиеш 15-16 хиляди и да ги изкарваш после в продължение на години, а през тва време и абонамент има (не че нещо жизнено важно ама да ти вземат още 3-4 хилядарки за тоя тед духа

) Така че си ползвай софтуер какъвто ти е удобен да си свършиш работата и да не ти пука какво пишат тука, щото на 99% от "моралистите" дето пишат тук ценностната им система важи само за форума, като станат от компютрите и бай Ганю ще се засрами от тях.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано16.08.10 16:28



Tipi4en BG rabotodatel :)
"4.Да работя, и осигурявам работа на още 5 тъпака като тебе (инженерченца с дипомки) а се оказа че стругарите знаят малко повече от тях, освен това осигурявам работа на още общо 60 стругари,фрезисти и шлосери и ценя мнението на тези "по-обикновнни хора" повече от колкото на очилатите пъпчивци които само са харчели пари докато уж са учили, така че отрепко да работя и храня още 5-ма като теб всезнайковци. "
Mi ti si si gi izbral takiva be!Ako e imalo svesten oshte ot edin razgovor shte te priceni i shte iz4ezne - prosto njama rabota pri tebe.
Normalno e da ne mogesh da ocenish neshto koeto ne razbirash

.
Zaradi takiva kato tebe sme po celia svjat i tarsim njakoj koito mege da ni razbere i da ni plashta estestvenno.I namirame - a ti si osaden da rabotish ve4no samo s nivo na dobar strugar ( da izvinjavat kolegite ot zanajata).
Nikoga njama da usetish sladostta da rabotish s hora umni i kadarni i sposobni da te izvedat ot vsjaka situacia.
"които само са харчели пари докато уж са учили" sega za tvoe svedenie parite za cialoto si u4ene gi izkarvam za okolo 3 meseca i gi polu4avam ot hora koito me uvazavat i ucenjavat i saotvetno magat da mi plashtat za razlika ot kreteni kato tebe s koito si imah rabota v BG .



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано17.08.10 00:03



Тъпчо първо пиши на кирилица после имай претенции! Проблема с това че не харесвам "инженерчетата"които работят за мен е че разбирам прекалено добре какво искам а те немогат да го дадът, и се наложи да назнача 5-ма за да вършат работата на 2-ма, а ти си някъде по света защото си куха лейка и пълен некъдърник, а може би те ценят защото в света на слепите едноокия е цар,проблема с качественните работници е че и много умни хора наистина избягаха (споко ти не си от тях), други по-умни от тях си основаха собствени фирми и неможеш с нищо да ги накараш да работят за когото и да било. И заради такива като мене,тъпчо, конкурентните фирми трудно си намират работници, защото при мен стругар на постоянен договор получава колкото кадърен инженер в другите фирми+ храна + 7дни на море или планина за сметка на фирмата в хотел с три звезди+коледни натбавки, така че пръдльо не ми обяснявай каво е станало заради мен, научи се да работиш и сле това ходи да ревеш по форумите че си отишъл на майка си в гъзъ заради такива като мен, ако ставаше за нещо нямаше да смениш 30 работни места и навсякъде да намираш косури.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано17.08.10 09:17



Oshte njakolko meseca i shte pomogna na okolo 10 kuhi lejki i nekadarnici da se spasjat ot "blagata" v BG. Hrana po sveta davat navsjakade be sladur

samo 4e v tvoe selo takova info ne dostiga.Otpuskata e min 25 dena i s parite koito poluchava vseki moge da si izbere kade da otide a ne da celuva rakata ili g-za na "Boga" - za kakavto se imat pove4eto BG-rabotodateli kato tebe.
коледни наTбавки - prosto sa zadalzitelni za vsjaka uvazavashta sebe si i rabotnicite si firma.

I uroka za zapetajkite maj si go propusnal !?

защото при мен стругар на постоянен договор получава колкото кадърен инженер в другите фирми kolko 2000Lv
други по-умни от тях си основаха собствени фирми и неможеш с нищо да ги накараш да работят за когото и да било - ei tez naistina sa po-umnite i sigurno ne obichat da lizat g-zove!!!

I karaj malko po-spokojno toz zivot be - mnogo se vprjagash kato ti kazat istinata v o4ite.
Lek den i im vdigni malko zaplatite shtoto toku viz progledali i ti bili shuta!!!
Kade sha namerish drugi taviz p4eli4ki neznam?u34a



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.10 14:45



Да те еба в предателя гнусен!

Oshte njakolko meseca i shte pomogna na okolo 10 kuhi lejki i nekadarnici da se spasjat ot....... Айде по бързо ги викай тъкмо да се изчисти България малко от некъдърни боклуци кат тебе



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано17.08.10 20:08



Тъпчо и при мен отпуските са по 20 дни кой ти е казал че са по-малко, просто по 7дни са картите за почивка които ползват, и никой нищо не ми целува за това, не си мисли че ти като целуваш гъзове или лапаш пишки и постигаш нещо и хората така правят. Не че те интересува но хората ми не получават по 2000лв, а по 2800лв от 2месеца насам + по 35лв на час ако някой му се работи извънредно, ти по колко вземаш като чирак в чужда фирма стигаш ли до 1200 евро с добавките дето ти ги дават като миеш кенефите колко плащаш за дупката в която спиш и колко ти остават? Стигат ли ти за дозичката, или връткаш и по някоя свирка за да има с какво да се надрусаш?
До сега нямам нито един напуснал работник има само уволнени, екипа ми е здрав и сплотен, паразити като теб ги прашаме на външния пазар за да отслабим конкуренцията, така че приеми истината.... ти си просто един боклук който никой в БГ не го иска.





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
Авторsit (Нерегистриран)
Публикувано17.08.10 20:42



Леле колко прос

. Ти от кога работиш навън и кое му е хубавото??? Сигурно си отскоро. Каде е тва място където те уважават и получаваш заплата равна или поне близка до местните? Да не живееш в приказка бе пич? Недей подлъгва хората, че някой ще вземе да ти повярва. Единственното хубаво е че се чувстваш някък по-спокоен, може би без пари но не ти пука спокоен си,ама всички хора са така, обществото е спокойно, и в един момент се осъзнаваш че даже гащите ти са под наем или по-лошо на кредит и кво правш......
Иди се прегледай, да'н си вдигнал температура от слънцето, стой малко и на сянка. Ти какво работиш? Да не си хамалин, кравар,чубанин(овчар), или от тея които бъркат в клозета да вадят испуснати предмети, защото те са по облагодетелствани, питам защото си доста глупав и груб за инженер, познавам доста инженери, но никой не говори като теб.

П.П. Колко овце пасеш?



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 09:19



Samata vi reakcia pokazva kolko vi boli ot priblizavashtata se realnost.Za tvoe svedenie vzemam dosta nad 1200E bez dobavkite

Tjah ne gi kazvam.
по 7дни са картите за почивка които ползват - obiknovenno sa za hotela na tozi koito te podkrepja a ti 4inno mu snasjash pari4ki za da ti kreta biznesa v BG - tez shemi sa poznati be.
Aide sas zdrave - prosto ste ograni4eni v mislite si da se preebavate edin drug i nikoga njama da razberete kakvo e da si znaesht ,mozesht i svoboden da izbirash kade ,koga i kak da se slu4vat neshtata.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторvesto (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 11:34



Чичо МАХ - умен, добър и бащица за работниците си! Да се чуди човек откъде излизат тия грубости и цинизми при такава чиста и благородна душа! Или е добър актьор и се преструва пред работниците, или в него живеят двама МАХ-овци - МАХ бащицата и Лудия МАХ!





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: vesto]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 12:39



Abe 4ovek, te dotolkova se vzivjavat v roljata na Bogove, 4e gubjat realna predstava za okolnostta.
Srednointeligenten 4ovek takiva gi precenjava oshte parvite 5 min ot razgovora i osobenno ako iztraskat neshto ot sorta - za strugarite genii, i ti stava jasno .
Loshoto e 4e v dinami4noto vreme v momenta mnogo ot horata ne smejat da riskuvat i se prinuzdavat da tarpjat i da 4akat na blagodejanieto na BG rABOTODATELITE.
Ne izklu4vam vazmoznostta da ima i izklu4ania, no dosega ne sam sreshtal .
I ne zabravjai nikoga 4e naj gi e jad kato im kazesh istinata v o4ite i bez da te e strah - togava razbirat 4e ne zavisish ot tjah i pobesnjavat.Mnogo me kefeshe da gledam takiva momenti - sega malko mi lipsvat ama karaj nali imam pari za dozi4kata



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 18:46



obiknovenno sa za hotela na tozi koito te podkrepja - хотелите са мои бе малоумник



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 22:44



какво да ти обяснявам, толкова си прос че наяма смисъл да споря с теб, след време сам ще разбереш какъв си боклук непотребен и защо са те взели на работа.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано21.08.10 03:54



ПИШИ НА КИРИЛИЦА БЕ ЕЙЙЙЙЙ, ДА НЕ СИ ОТ ПАКИСТАН, и не каза на хората къде си чубанин, колко овце и кози пасеш.





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано21.08.10 22:39



MAX v normalnia svjat njama firma kojato da naema na rabota nepotrebni tova vazi samo v BG Vietnam Cuba i bratskia savetski

.
Vzeli sa me da me izpolzvat i zatova oba4e si plashtat i to dobre.

Mnogo se draznite neshto be , ot goreshtinata li e?



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано21.08.10 22:47



Не бе, не е от горещината. Драаюзнят се сигурно и те като мен, защото си поредния прост глупав цървул, който се помисли за маратонка адидас, ама си цървул и си вониш на цървул.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторбax мaмa мy (Нерегистриран)
Публикувано22.08.10 22:27



Бах мама му, от една дипломна работа какво лайно се изсра накрая, и то заради глупаци като npubem, lrn , hihihi(това прилича на курвенско хихикане) ,това са някви жалки провокаторчета.
Моля ВИ дайте да сложим модератор за да няма повече идиотски изказвания





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: бax мaмa мy]  
Авторfero (Нерегистриран)
Публикувано23.08.10 07:53



Бах мааму, какво идиотско изказване си направил и ти! И как модератора ще ви направи по-умни, културни и не толкова крадливи! Това си е форум за тъпаци и простотията му прилича!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: fero]  
Авторfack (Нерегистриран)
Публикувано24.08.10 00:35



Да тайба ф майката а тайба пундьо. Мноо си тъп а се мислиш за велик.
П.П. Да мухльо занам че има правописни грешки. заври си ги отзад. Дайба майка ти проста!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: fack]  
Авторteto (Нерегистриран)
Публикувано24.08.10 01:02



А така - излейте си душата! Стига преструвки и лицемерстване - Ганю е жив, но просто е добавил едно инж. пред името си!





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: teto]  
Авторkire (Нерегистриран)
Публикувано24.08.10 23:22



ха ха ха, смотаняк





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: jujito]  
Автор aliaska123@abv.bg (непознат )
Публикувано19.06.15 21:53



Здравей може ли да направиш едни сметки на solidworks за дипломната работа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.