Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 09:19



Samata vi reakcia pokazva kolko vi boli ot priblizavashtata se realnost.Za tvoe svedenie vzemam dosta nad 1200E bez dobavkite

Tjah ne gi kazvam.
по 7дни са картите за почивка които ползват - obiknovenno sa za hotela na tozi koito te podkrepja a ti 4inno mu snasjash pari4ki za da ti kreta biznesa v BG - tez shemi sa poznati be.
Aide sas zdrave - prosto ste ograni4eni v mislite si da se preebavate edin drug i nikoga njama da razberete kakvo e da si znaesht ,mozesht i svoboden da izbirash kade ,koga i kak da se slu4vat neshtata.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторvesto (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 11:34



Чичо МАХ - умен, добър и бащица за работниците си! Да се чуди човек откъде излизат тия грубости и цинизми при такава чиста и благородна душа! Или е добър актьор и се преструва пред работниците, или в него живеят двама МАХ-овци - МАХ бащицата и Лудия МАХ!





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: vesto]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 12:39



Abe 4ovek, te dotolkova se vzivjavat v roljata na Bogove, 4e gubjat realna predstava za okolnostta.
Srednointeligenten 4ovek takiva gi precenjava oshte parvite 5 min ot razgovora i osobenno ako iztraskat neshto ot sorta - za strugarite genii, i ti stava jasno .
Loshoto e 4e v dinami4noto vreme v momenta mnogo ot horata ne smejat da riskuvat i se prinuzdavat da tarpjat i da 4akat na blagodejanieto na BG rABOTODATELITE.
Ne izklu4vam vazmoznostta da ima i izklu4ania, no dosega ne sam sreshtal .
I ne zabravjai nikoga 4e naj gi e jad kato im kazesh istinata v o4ite i bez da te e strah - togava razbirat 4e ne zavisish ot tjah i pobesnjavat.Mnogo me kefeshe da gledam takiva momenti - sega malko mi lipsvat ama karaj nali imam pari za dozi4kata



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 18:46



obiknovenno sa za hotela na tozi koito te podkrepja - хотелите са мои бе малоумник



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано18.08.10 22:44



какво да ти обяснявам, толкова си прос че наяма смисъл да споря с теб, след време сам ще разбереш какъв си боклук непотребен и защо са те взели на работа.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано21.08.10 03:54



ПИШИ НА КИРИЛИЦА БЕ ЕЙЙЙЙЙ, ДА НЕ СИ ОТ ПАКИСТАН, и не каза на хората къде си чубанин, колко овце и кози пасеш.





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано21.08.10 22:39



MAX v normalnia svjat njama firma kojato da naema na rabota nepotrebni tova vazi samo v BG Vietnam Cuba i bratskia savetski

.
Vzeli sa me da me izpolzvat i zatova oba4e si plashtat i to dobre.

Mnogo se draznite neshto be , ot goreshtinata li e?



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: hihihi]  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано21.08.10 22:47



Не бе, не е от горещината. Драаюзнят се сигурно и те като мен, защото си поредния прост глупав цървул, който се помисли за маратонка адидас, ама си цървул и си вониш на цървул.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторбax мaмa мy (Нерегистриран)
Публикувано22.08.10 22:27



Бах мама му, от една дипломна работа какво лайно се изсра накрая, и то заради глупаци като npubem, lrn , hihihi(това прилича на курвенско хихикане) ,това са някви жалки провокаторчета.
Моля ВИ дайте да сложим модератор за да няма повече идиотски изказвания





Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: бax мaмa мy]  
Авторfero (Нерегистриран)
Публикувано23.08.10 07:53



Бах мааму, какво идиотско изказване си направил и ти! И как модератора ще ви направи по-умни, културни и не толкова крадливи! Това си е форум за тъпаци и простотията му прилича!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.