Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 15:56



Понеже е неделя а и съм в отпуска в момента та имам малко време да ти чета словоизлиянията и съответно да се повеселя на милата родна картинка.
Малко цитати за начало:

"...Абе селяндури нещасни..." - при използването на такъв речник ти си доста по долу.

"...някой си кОпил диплома..." - как да завиждам на някого когото се крие , че си е купил дипломата. Защо не вземе да се похвали в някоя фирма какъв е герой! А за правописа - без коментар.

"...и той като повечето от вас гъзъ си не може да обърше сам..." - ми защо не му предложиш срещу заплащане ти да му го бършеш! То е горе-долу същото - като на някой да му направиш дипломната работа - току виж ти се усмихнало щастието!



"...От вас момченца нищо не става, вие сте шлака и никога няма да се оправите и по лошото е че никога няма да ме разберете..." - Такива като теб и онзи с купената диплома много добре ги разбирам - жалки комплексирани тарикатчета!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: lrn]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 17:07



Ти си поредния завислив тъпунгер, и не ми гледай правописните грешки а вникни във смисъла на думите, пиша със 170-180 удара в минута нормално е да уцеля друг бутон. Ако четеше по внимателно щеше да видиш, че не аз правя дипломни работи за пари, а друг. Просто му обястих че пъпчиви злобари като теб лаят щото ги е яд и завиждат на това че някой някък успява в живото та било то и по не толкова добър начин, не е честно че лъва изяжда по някоя друга животинка ама е факт, я иди му се скарай и му обясни че е редно да пасе. И нещо ме бъркаш с някой, това което нямам са комплексите. А ти цървуланко някък ми звучиш познато, хленчеш като онази курва на гарата дето прави свирки за по 2лв,...... о сетих се.... тази на гарата е майка ти, айде иди при нея да полапаш и ти малко пишки, май само за това те бива, е да не забравяме и мрънкането.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Автор magesnik (вълшебник)
Публикувано15.08.10 18:02



Наки, брат, намери ли солидуоркър...като гледам тука добре са се повеселили децата...

Я ми кажи по-добре, че ме гложду любопитството, ти като човек с други наклонности (доколкото прочетох), откъде я изрови тая идиотска дипломна работа... Те хората там дават теми от рода на "изработване на двигателен блок за КАМАЗ" без да ги е еня на солид ли ще чертаеш или на молив... нещо не се връзва ... в кой факултет си, че да се посмеем на доцентите...

Магьосниците не закъсняват, нито идват по-рано. Те пристигат точно когато им е угодно


Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 18:18



Ти вземи си премери кръвното, че май теб те гони злобата и то доста.


Аз се забалвлявам с тебе , не усещаш ли? Според теб дали ми струва нещо да те напсувам в "ефир"?!


П.С. А да, наистина не ти предлагаш да обършеш на някой задника срещу пари, ама явно и твоята работа е същата след като така яростно се опитваш да защитаваш некадърността. А всъщност ти изобщо работиш ли нещо ?



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: lrn]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 19:24



1.Кръвното ми е наред, спокоен бъди.
2.Какво съвпадение и аз се забавлявам с теб, смея се на надменноста ти (лошо че е без покритие)
3.Защитавам го защото така е решил да прогресира така го прави, а ти си толкова тъп че и така неможеш да успееш.
4.Да работя, и осигурявам работа на още 5 тъпака като тебе (инженерченца с дипомки) а се оказа че стругарите знаят малко повече от тях, освен това осигурявам работа на още общо 60 стругари,фрезисти и шлосери и ценя мнението на тези "по-обикновнни хора" повече от колкото на очилатите пъпчивци които само са харчели пари докато уж са учили, така че отрепко да работя и храня още 5-ма като теб всезнайковци.
5. А ти работиш ли? Защо ли питам кой ще те вземе такъв злобен мърльо. Айде бягай към гарата лапаш бастуни, че влака иде!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано15.08.10 21:18



Ако съм написал инжЕнер неправилно, съжалявам, по принцип рядко допускам правописни грешки.
Не е за мене дипломната работа - за съседа на една роднина е.




Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: naki]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано15.08.10 21:24



Това да ти е проблема!



А за тоя по горе имам само една реплика: докажи го!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: lrn]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано15.08.10 22:20



Да ти докажа бе, къде се намираш? Да дойда да ти докажа.



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: MAX]  
Авторtero (Нерегистриран)
Публикувано16.08.10 01:44



Гледам, чичо МАХ се е разпенил на МАХ! А качеството на форума и милите форумци-инжинери расте ли, расте! А кога ще започнете да търсите кой да ви прави децата, бъдещи светила на инженерната мисъл!



Тема Re: Търся човек да направи дипломна работанови [re: tero]  
Авторvero (Нерегистриран)
Публикувано16.08.10 01:48



МАХ, лапвай го тоя Инжинер, че японците откога го дебнат да завърши!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.