Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема SolidWorks 2009 - Vistaнови  
Автор resistor (25 Ohms)
Публикувано04.12.08 14:21



Здрасти на всички,
от 2 дена се опитвам да си кача солид-а на виста ама неще! Значи 2009ката ми зацикля при инсталацията на С++ а 2008 ми казва - несъвместима версия на операционната система. Я кажете някой тип да го подкарам тоз Солид на гадната виста :)

Astra F C16NZ Caravan.


Тема Re: SolidWorks 2009 - Vistaнови [re: resistor]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано05.12.08 16:22



На Vista съм качвал солида 2008 ма.2009 не съм пробвал защото не видях нещо по добро в него от 2008.Така че поне за 2008 не е проблема във вистата или солида.Някъде другаде е .А и не вярвам 2009 да не може да тръгне на виста.Може би зависи и от версията на Виста все пак.



Тема Re: SolidWorks 2009 - Vistaнови [re: obul]  
Автор resistor (25 Ohms)
Публикувано05.12.08 17:12



sigurno nqkav kirliv sam svalil...shoto to4no 2008cata mi izpishtq za wrong version operating system :)

Astra F C16NZ Caravan.


Тема Re: SolidWorks 2009 - Vistaнови [re: resistor]  
Автор den_zuk (непознат )
Публикувано08.12.08 00:53



има билд който включва 32 и 64 битов рилийз за 2009, аз съм с 64-битовия под 64 битова виста и то сървърна....конкретно windows server 2008 x64, инсталацията ми мина почти идеално...пусна ми алерт за няколко длл файла ама ги игнорирах и след първия рестарт всичко беше ок...сложил съм всичко включително и космосите, билда съм го смъкнал от руски тракер имаше инструкция за автоматизиран инсталл на руски ама не стана и ми дава грешка и затова минах всичко на ръка...не е чак толкоз много ....40 минути



Тема Re: SolidWorks 2009 - Vistaнови [re: den_zuk]  
Авторresistor (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 14:15



sorry za latinicata. i az syshtiq bild sym svalil ruskiq. dnes shte go mu4a ru4no mersi



Тема инсталиране на SolidWorks 2009нови [re: resistor]  
Авторivailo_1 (Нерегистриран)
Публикувано05.01.09 19:56



здр
някой може ли да ми помогне с сьвет
как да си кача SolidWorks 2009 дето го има от Арента!
Благодаря предарително !



Тема Re: инсталиране на SolidWorks 2009нови [re: ivailo_1]  
Авторtpower (Нерегистриран)
Публикувано18.01.09 20:25



пичове от седмица се муча да кача солида 2009 на виста солида уж върви само на бизнес едишана и сум с него но пак не тругва всичко от космоса само статиката ми върви нито дроп теста ништо друго някой ако знае нешто повече да сподели



Тема Re: инсталиране на SolidWorks 2009 [re: ivailo_1]  
АвторSolidWorks (Нерегистриран)
Публикувано26.03.10 18:55



Здравейте,
ще Ви обясна как да си инсталирате програмата по следният начин:
първо изключете интернета от РС-то ВИ;
второ зареждате избраният файл iso на Daemon Tools и се инсталира, като трябва да имате и PDF файл във папката на програмата.
Приятна работа!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.