Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Alibre пак продават за 100нови  
Автор Storen (непознат )
Публикувано09.03.10 17:56



Alibre пак продават за 100.

Alibre Design Standard - $93
Alibre Design Professional - $472
Alibre Design Expert - $945





Тема Re: Alibre пак продават за 100нови [re: Storen]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано09.03.10 18:30



Na slaveikov veroiatno e po 10lv :)



Тема Re: Alibre пак продават за 100нови [re: haha]  
Автор Storen (непознат )
Публикувано09.03.10 20:39



Е, ако става въпрос за нелегални копия, няма ли да е по-добре да се вземе нещо скъпо, като CATIA, NX, ProE или SolidWorks?

Това е за колегите с фирми, които искат да имат нещо читаво, достъпно и легално на машините, за да избегнат евентуални разправии. Всъщност, като си помисля, това е безпрецедентен случай нещо подобно да се предлага на цени подходящи за възможностите дори и на най-малките български фирми. Не съм го пробвал, но от това, което прочетох на сайта и ревютата ми се струва, че софтуера е ще достатъчно добър и удобен за повечето колеги.



Тема Re: Alibre пак продават за 100нови [re: Storen]  
Автормaнтo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.10 21:31



Още едно доказателство, че не цените са проблема , а ганювския манталитет! И се вижда как масовото ползване на краден софтуер не ни прави нация "техническа"!



Тема Re: Извън Тематанови [re: мaнтo]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано09.03.10 21:50



Извън Темата !
Ей пропускам пет предишни глупости писани по темите и се обаждам


Няма краден софтуер, има нелицензирано ползване!
Олигофрени разни .... извинявам се на истински болните !



Тема Re: Извън Тематанови [re: Mинaвaщ]  
Авторпyнтo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.10 10:28



Прав си - даже не е нелицензиран, а взет назаем! А ако искаш да чуеш още върви в Софийския централен и питай затворниците - те ще ти скрият капата, обяснявайки колко са невинни! И как разхождайки се някаква дама нарочно е пъхнала чантата си в ръцете им!





Тема Re: Извън Тематанови [re: пyнтo]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано10.03.10 11:26



ПУнто, ченге тъпо, само че затворниците като са краднали чантата у собственичките им не са останали същите чанти. Затова при софтуера е копиране и разпространение. И да не ти напомням, че точно твоите шефове от държавна сигурност ни учеха и контролираха как да копираме не толкова отдавна. А те са си ченгета като тебе по принцип, доста по-умни от тебе.



Тема Re: Извън Тематанови [re: haha]  
Авторgdgf (Нерегистриран)
Публикувано10.03.10 11:55



Драги, ти не плащаш за софтуера или за неговия код, а за да го ползваш! Така че, ако искаш да ползваш плащаш, а ако не ти харесва не плащаш! И само производителя на софтуер решава как да го продава и за колко - както със всяка стока! Ако не те устройва не купуваш! Като отидеш на концерт плащаш за да чуеш същата музика като останалите в залата, които също плащат! Да не би да си платил за гласа на певеца, защото частите си остават у него! Защо да плащаме за кабелна телевизия, като сигнала е един и същ за всички! Или автора на книги да печели само от първото продадено копие защото оригинала остава у него! Или като направиш някакъв проект в САD всички останали да го копират и да си го ползват безплатно защото оригиналния проект си стои у теб! Много е хубаво да даваш частни уроци на 20 човека и само един да ти плати ,защото знанието си остава в главата ти! Отиваме на кино и само един плаща, защото всички гледат едновременно едно и също! Или си фотограф и плащаш на скъпа хубавица да я снимаш, а всички лъскави списания ти ползват копия от снимките и не ти плащат нищо, защото "оригиналните" снимки си стоят у вас!





Тема Re: Извън Тематанови [re: gdgf]  
Авторhaga (Нерегистриран)
Публикувано10.03.10 15:58



О, не, не производителят на софтуер решава как и какво да го ползвам, а аз си решавам, защото на моя комп аз съм влдетелят :) И вервай ми ,добре съм обучен да си ползвам всичко безплатно :)



Тема Re: Извън Тематанови [re: haga]  
АвторOЖO (Нерегистриран)
Публикувано10.03.10 17:37



Не се и съмнявам в "българския" гений! А мускалите къде са владетелю?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.