Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 06.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема има ли CAD CAM на Българскинови  
Автор3aинтepecoвaн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.10 21:10



Здравейте колеги, има ли друг CAD CAM софтуер освен VISI който да е преведен на български език



Тема Re: има ли CAD CAM на Българскинови [re: 3aинтepecoвaн]  
Автортoтo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 09:12



Че кой е луд да превежда, като вижда, че масово се краде! За справка темата за Visi. Хората направили превод защото потребителите мрънкат, че няма да плащат ако не е преведена, но те пак търсят кракнати версии!



Тема Re: има ли CAD CAM на Българскинови [re: 3aинтepecoвaн]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.02.10 12:40



Може би при VISI самата структура на програмата позволява лесно добавяне на нов език. При SolidWorks например, преведените версии са по-бъгави от английската версия.

Определено превода на български е неизгоден за разработчика на софтуер поради малките обеми на продажба, а местните дилъри нямат достатъчен ентусиазъм (за изгода да не говорим) за тази работа.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: има ли CAD CAM на Българскинови [re: cyg]  
Автор asteriksa (непознат )
Публикувано01.02.10 15:11



Има - КОМПАС 3D



Тема Би било глупаво...нови [re: 3aинтepecoвaн]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.02.10 17:56



...според мен. Преди време седнах на компютър с преведен офис пакет и ми беше трудно. Вече всеки е навикнал с английския. Освен това, повечето ползваме поне 2-3 програми, не може да се очаква всички да се преведат. Дори да стане, ще има много по-голямо граматично родство между непреведените от преведените според мен. Все пак, в тази област са се наложили определени термини, които обаче доста произволно се превеждат на български. Накрая, почти всяка година излиза нова версия, пазарът в България е малък, наивно е да се смята, че някой ще започне да превежда. По-вероятно е да се намери нещо на руски за тези, които английският ги спъва. Лошото е, че руснаците си падат по примитивни и дървени продукти като AutoCAD и др. на същата фирма.



Тема Re: Би било глупаво...нови [re: Sargon lll]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.02.10 18:41



Преди време седнах на компютър с преведен офис пакет и ми беше трудно.

Бързо се свиква, аз ползвам няколко преведeни програми (не CAD/CAM) и неизпитвам неудобство.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Би било глупаво...нови [re: cyg]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.02.10 20:40



При положение, че си свикнал с английски менюта, си е пръчка.





Тема Re: Би било глупаво...нови [re: Sargon lll]  
Автор3aинтepecoвaн (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 21:17



A KOMPAS 3D има ли CAM или си е чист САD, на мен ми трябва и кад и кам , за да науча един току що завършил "инженер", в кавички е защото като го знам какъв е инженер и как завърши, ме е страх да ида на лекар, а на английски не може и хляб да си поиска, а нямам друга алтернатива, кадърните хора избягаха от българия.



Тема Re: Би било глупаво...нови [re: 3aинтepecoвaн]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.02.10 21:27



Не знам, не съм ползвал КОМПАС 3D. Намери си кадърен човек. Дори и да не е инженер.



Тема Re: Би било глупаво... [re: 3aинтepecoвaн]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.02.10 22:22



кадърните хора избягаха от България.

Плащаш ли добре или не, това е въпроса!



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.