Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: шaшo]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 11:10



Айде нема нужда Шашко.Знам Ви аз вас моралистите дето работите на по 10 програми и всичките сте си ги "купили"!Направо Ви виждам как сте си купили софтуер за 100 000 - 200 000 евро.Те половината фирми нямат представители в България, та какво говорим за лицензи.И друг път съм казвал, че съм правил запитване, НО като физическо лице.В момента в който от една "фирмичка" разбраха, че нямам 48 123 456 789 работни места и нямам нужда от толкова лицензи изобщо не ми се обадиха пак.А един друг специалист с друг софтуер се мъчи два месеца да го настрои за една фреза и накрая се отказа, защото просто не можа.Така и грънци не могат да се продават.Така, че не ми дрънкай простотии Шашо ами ако НЕ ИСКАШ или НЕ МОЖЕШ да помогнеш, което е по-вероятно просто не ни занимавай с глупости.Всяка помощ е добре дошла.



Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: Az]  
АвторToдopoв (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 14:00



Колега, като оставим настрана ругатните и заяжданията, тоя дето наричате луд е донякъде прав - винаги има начин, но много колеги избират "тънкия"! Всички имат трудности и проблеми, но какво ще стане ако всички започнем да крадем, ако нещо го няма или не можем да си го позволим?



Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: Toдopoв]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 14:15



Ми колега, то точно това става.Който няма нещо си го краде.Карат се коли по 500 000 лева, ама софтуер не се купува.Уверявам те, че в момента в който заплатата ми стане 4000-5000 евро веднага ще си купя легален софтуер.Но както казах имах клиент, който искаше да си купи, но не му обърнаха никакво внимание на две места.Е така няма да стане!До тогава ще си караме както си знаем.И ако нямате какво да кажете по темата айде по живо по здраво.



Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: Az]  
АвторToдopoв (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 15:08



Старата песен за бедния "инженер"! И не е зле да успокоиш тона - не сме у вас, нито форума ти е бащиния! Ако не ти харесва нещо или го обори смислено, или го подмини! Е, щом всичко се краде да разпуснем държавата и кой както може - сигурно не си толкова наперен ако ти станеш жертва на кражба! Не се оплакваш, не вземаш мерки, не ходиш в полицията, а си повтаряш "ами всичко се краде"! И гледай да обръщаш внимание на всеки циганин, който те заговори или иначе ще се разсърди и преджоби!





Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: Toдopoв]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 15:56



Че какво му е на тона?!?В тая държава сме жертва на кражба всеки ден от 20 години насам.Казах ти вече!Ако няма какво да кажеш по темата бегай у лево и си купувай каквото искаш.Избора е твой.Аз моя съм го направил.



Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: Toдopoв]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 16:13



И на тебе форума не ти е бащиния, и не сме у вас, така че лекциите по морал ги изнасяй на майка си! Човека е задал точен и конкретен въпрос Понякога при правенето на машининг на някой файлове ми вади следното съобщение: exception_access_violation ! Има ли идея някой как може да бъде решен проблема и от какво е? Не виждам никъде да иска да му обяснявате колко е лошо като краде, и да започваме вече на всички безинтересния спор. Ако имаш мнение по въпроса пиши

, но не цапайте всички теми, и да ревеш и да не ревеш който е решил да не си купи софтуер няма да го направи, който иска да си купи, си купува. Ти и другите царвулковци освен да се излагате и да ставате обект на подигравка друго не правите. И ако още искаш да продължим дискусията пиши или, пусни нова тема, кажи си проблема, ако можем ще ти помогнем.



Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: MAX]  
АвторБeтo (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 21:52



Хубаво е да се чете цялата тема. Първо е това:
"http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2150126 обаче иска регистрация, и само през руско работно време можеш да се регистрираш, незнам що е така сигурно вечер дънят водка.... руска им работа. Айде със здраве.

P.S. Глей ся тъпаците к'ви коментари ше почнат да бълват."

И после се появява "лудия" с лицензите


Г-н МАХ, нали обещахте да не му обръщате внимание



Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: Бeтo]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано01.10.09 00:19



!?!?!?!?!?

В отговор на:

Г-н МАХ, нали обещахте да не му обръщате внимание



и кога по точно го обещах това бе льольо? За мен е удоволствие да ви обяснявам какви сте боклуци нещастни



Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: MAX]  
Авторresto (Нерегистриран)
Публикувано01.10.09 09:14



"Понякога се чудя защо си губя времето да се занимавам с глупостите ви..."
Старост - нерадост бързо забравя! И от вашите писания човек освен нова псувня не виждам какво друго може да научи! Малко цитати за новодошлите, та да не се лутат и да търсят:

бе льольо?
боклуци нещастни
царвулковци
боклук
може и майка му да е, като е видяле как и се каним всичките, може да е решила да изкара некой лев допълнително, стига е седяла под моста на магистралата и вечер на гарата за по два лева свирката.
БЕ МАМКА ВИ КРАДЛИВА
Ако знаеш само как искам да те ритна в крадливата глава.
крадлива измет такава?
да те преебе някой
няколко сопола
зависливия злобен комплексиран тъп неудачник
да ви еба майката ненормална
СМОТАНЯЦИ ЗАЩИТАВАЩИ ЛИЦЕНЗА НА ФИЛАНКИШИЯТА
Псувам простаците
куха лейко
кучко проста
защото сега ядеш лайна а вечер





Тема Re: Surfcam Velosity 4.0 B189нови [re: resto]  
АвторMAX (Нерегистриран)
Публикувано01.10.09 09:56



И пак не виждам обещание, или каквото и да е, което е накарало повредения ти мозък да мисли че ще спра да те псувам. А колекцията ти си я бива, само че отразява една много малка част от това което всъщност си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.