Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тема към VISI колектива  
Авторsmit (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 10:48



Здравейте дами и господа от колектива на Vero VISI Series-България, здрасти и на останалите колеги.
Искам да попитам има ли студентска версия на Vero VISI Series или някаква друга, която не предлага SAVE и неможе да генерира NC код, също така и някаква литература на български, и съответно колко струва всичко това ако го има.
Моля отговорете във форума защото съм сигурен, че и ще има и други заинтересовани, а и според мен това е един добър начин за пополяризиране на VISI Series.



Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: smit]  
Автор cyg (<>)
Публикувано07.09.09 18:03



Deмо версия от тук:



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: cyg]  
Авторsmit (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 18:17



Благодаря много, задължен съм ти.



Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: cyg]  
Авторsmit (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 18:26



Там пише че няма VISI има некви други даже не съм ги чувал.





Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: smit]  
Автор cyg (<>)
Публикувано08.09.09 08:10



Слабо съм запознат с продуктите на VISi, но това, което предлагат за сваляне, не е ли CAM-часта му?

П.П Пробвай и това (или някой друг пиратски източник) :





Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!

Редактирано от cyg на 08.09.09 10:43.



Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: cyg]  
Авторsmit (Нерегистриран)
Публикувано08.09.09 10:52



пиратски версии колкото искаш из нета, на мен ми трябва демо за да е законно, защото ще е на служебния компютър, а и разбрах че е изцяло на български, което е много добре, ако и литература предлагат някаква ще е супер, а и като е законно демо може човек да попита представителя за България относно някои неясноти, а тук из постингите четох че по отзивчиви от тях няма.



Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: smit]  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано09.09.09 14:13



Проблемът ти е "минимален" защото ти най-вероятно си на 90% готов (ако вече си се сдобил с инсталационен диск на ВИЗИ)
Ако не си все още - свали си от някъде версията на програмата, към която си се насочил - последната официално излязла е 16 (ако не съм "проспал" 17-ката).
След като си инсталираш програмата, тъй като нямаш "лиценз" за нея, тя автоматично минава в "демо" режим - можеш да ползваш всичките й възможности - но нямаш възможност да записваш създаденото от теб, както и да импортваш и експортваш модели.
Ако се обърнеш директно към дистрибутора на ВИЗИ за Бг - той също може да ти предостави инсталационен диск, а така също и локализацията на менютата на Бг. Възможно е да получиш и временен лиценз - за да може все пак да съхраниш, част от това, което ще създадеш по време на разучаването на Визи.
Пък и нищо не се знае - след време, ако ви допадне продукта, може да си купите лиценз за ползването му.



Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: Aлekc]  
Авторsmit (Нерегистриран)
Публикувано09.09.09 21:45



благодаря, ще видя как ще отговорят представителите на VISI-бг



Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: smit]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 01:59



Уважаеми "Smit". Благодаря Ви за интереса към VISI.
Студенски вариянт има, но не е подходящ за вашия случай. Този вариянт е за "класно" с различен брой групови лицензи.
От Rel16 и в актуалната сега Rel.17 няма възможност за Demo от стария тип-
не се записва/не се генерира NC код от Постпроцесорите.
Възможно е да ви бъде даден временен лиценз за период (примерно 30 дни) през които всички модули и функции разрешени от лиценза ще работят нормално.
Инсталационния DVD е над 3GB. Опциите които могат да се пускат с лиценза са 65 (няма грешка в числото). Бих ви препоръчал да се свържите с нас за да уточним модулите представащи интерес за Вас. След това ще може да направим така , че да имате възможност да се запознаете с VISI по най-добрия възможен начин.
При желание от ваша страна моля използвайте: visi@visi-bg.com

Поздрави



Тема Re: Тема към VISI колективанови [re: Niki]  
Авторsmit (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 10:16



Благодарая за предложението, нянам достатъчно свободно време, от учене и работа, остават ми по 1-2 свободни часа на ден,и едва ли за 30 дни ще разбера нещо от софтуера, та заради това търсех демо-версия. За година и нещо по този начин научих SolidWorks, и съм сигурен че не го познавам достатъчно добре.
Предполагам че ще учасвате на есенния технически панаир, ще дойда да се видим и да поговорим. Поздрави и от мен.



П.П. А за литература на български забравих да попитам, има ли нещо написано?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.