Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Поддръжка  
АвторT. Heнoв (Нерегистриран)
Публикувано22.08.09 18:39



Споделете кое е според вас най-изгодното решение като цена и възможности, поддръжка, обновяване и консултиране - става дума за шприц форми! Цена на лиценз до 5000 евро. За предпочитане комбинирано решение - CAD+CAM.



Тема Re: Поддръжканови [re: T. Heнoв]  
Авторaмaтьop (Нерегистриран)
Публикувано22.08.09 20:55



колега и аз тва питам от три дни, обаче форума е пълен с царвули, а те като развален грамофон едно и също дъвчат, на някой пък сладки му се птияли и други подобни тъпотии.



Тема Re: Поддръжканови [re: aмaтьop]  
АвторT.Heнoв (Нерегистриран)
Публикувано22.08.09 21:12



Колега, аз съм един от тия "цървули" и напълно подкрепям да се ползва лицензиран софтуер! А Вие изглежда, не може да не включите някоя грубост в изречението си! Трудно ми е да повярвам, че сте нещо повече от останалите "цървули" - може би ги биете по цинизми!



Тема Re: Поддръжканови [re: T. Heнoв]  
Автор Wollf (laughing)
Публикувано22.08.09 21:35



До тази цена и изисквания май само VISI може да слезе. Програмата е с особенности, но поддръжката е на добро ниво отвсякъде.



Тема Re: ненов не си ме разбралнови [re: T.Heнoв]  
Авторaмaтьopa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 00:40



Heнoв, не си ме разбрал правилно. И аз нямам против да се ползва лицензен продукт, също като теб искам да купя КАД и КАМ, но не искам търговците да ми обясняват колко им е велик продукта, мога да дам за пример ФЮЧЪР КАМ, големи хвалби голямо чудо а софта им става да дълбаеш кучешки паници, искам да го науча от тук, от хората които работят с тези продукти, мен не ме интересува кой как се е учил, с краден или купен софт, нито ме итересува и в момента с какво работят, имам чувството че тук всеки е дошъл да си освободи напрейението а не за да каже нещо умно и смисленно и затова се дразня от факта че обсъждаме нещо което е важно за мен и някакъв папагал селски се намесва и започва да се прави на велик и ми обяснява за лицензи, ми аз ако исках да ми обяснява за лицензи щях да попитам. Загря ли вече за кво става дума или още по подробно да ти го обяснявам?



Тема Re: ненов не си ме разбралнови [re: aмaтьopa]  
АвторT. Heнoв (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 08:38



Да, искам да ми обясниш какво означава "напрейението" и защо си толкова нервен и груб?



Тема Re: Поддръжканови [re: T. Heнoв]  
АвторNN (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 10:34



Е добре де, толкова време четохме цинизми и обиди, нека да направим и нещо смислено...
Понеже съм от старана на "продавачите" ще се опитам да не давам поводи за нова вълна от глупости...
Това което сте написали в темата звучи много смислено - защо просто не го пратите като запитване към съответните фирми - "продавачи" (според местния жаргон...

)
Само добавете още нещо - нека всеки ви даде контакт с фирма от "бранша" - производител на матрици... с която да поговорите...

Смятам че ще получите много по-стойностна информация...



Тема Re: ненов не си ме разбралнови [re: T. Heнoв]  
Авторaмaтьopa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 12:06



"напрейението" означава напрежението, в бързината се случва да натисна друг клавиш.

А съм нервен и груб защото цитирам: дразня от факта че обсъждаме нещо което е важно за мен и някакъв папагал селски се намесва и започва да се прави на велик и ми обяснява за лицензи



Тема Re: ненов не си ме разбралнови [re: aмaтьopa]  
Авторд-p T. Heнoв (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 12:16



И аз в бързането съм забравил да се представя - д-р Т. Ненов, психолог и психоаналитик. Един приятел ме помоли да посетя този клуб и да обърна специално внимание на потребител с псевдоним "аматьор" или "аматър" в зависимост от "бързината"! Господине, спешно трябва да ме посетите в приемните часове от 10 до 16 ч.! Необходима ви е нова шприц-форма - спокойна, уравновесена, не толкова груба, със загладени и нежни форми!
Тя ще ви бъде изработена с напълно лицензиран софтуер, фактура и всички необходими документи!



Тема Re: ненов не си ме разбралнови [re: д-p T. Heнoв]  
Авторaмaтьopa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 12:28



ти си се здухал ве пич. тичай бързо при колегите си, те знаят какво ти е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.