Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За тук ли е REVITнови  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано17.04.09 05:04



... или за самостоятелен клуб?





Тема Re: За тук ли е REVITнови [re: Dolce De Leche]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано17.04.09 08:54



Направо за самостоятелен Форум с Модератор(и)





Тема Re: За тук ли е REVITнови [re: Mинaвaщ]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано18.04.09 04:35



Не виждам нищо лошо в модераторите ако са достатъчно компетентни по проблемите дискутирани в съответния клуб/форум. Много по-полезно е за всички заинтересовани, ако аз се "сборя" с теб по повод REVIT, рефера, пардон модератора, да отсъди базирайки се на практически познания вместо на лични предпочитания, защото примерно харесва повече цвета на моя ник или е приятел на "шуранайка" ти.





Тема Re: За тук ли е REVIT [re: Dolce De Leche]  
Автор magesnik (вълшебник)
Публикувано21.04.09 09:35



хм... не че тук не можеш да пишеш за ревит, както се е случвало. Само че няма модератор, и ако държиш да има ще се разочароваш. Така, че ако искаш да има модератор - трябва да си направиш отделен форум и да си го модерираш



иначе има 2-3 форумчета поддържани от търговците на тия продукти, сигурно и там можеш да намериш нещо

Магьосниците не закъсняват, нито идват по-рано. Те пристигат точно когато им е угодно

Тема Re: За тук ли е REVITнови [re: magesnik]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано22.04.09 06:01



Дистанцирам се от дискусия за/против модератор. Не ме засяга. Целта на темата беше да открия евентуално колеги ползващи REVIT за обмяна на опит и идеи.



Тема Re: ...нови [re: Dolce De Leche]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано22.04.09 11:43



А , мойта цел беше да те накарам направо да пишеш, а не да пишеш Странни въпроси ! Т.е. има няколко места в Dir.bg където да пишеш за REVIT !
В CAD/CAM е доста логично , ако ще се говори само за програмата ... REVIT си остава повече CAD отколкото BIM BAM BUM ta plias
К'во повече да обяснявам





Тема Re: За тук ли е REVITнови [re: Dolce De Leche]  
Автор magesnik (вълшебник)
Публикувано22.04.09 11:50



ти си напиши тук, дублирай темата и в "архитекти" пък виж какво ще стане
ако вземете че почнете да пишете много - па си направете отделен клуб, кво толкова, я виж дизайнерите как си оформиха Графила и си им е добре



Магьосниците не закъсняват, нито идват по-рано. Те пристигат точно когато им е угодно

Тема Re: За тук ли е REVITнови [re: Dolce De Leche]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано22.04.09 16:57



Аз го ръчкам. Снощи инсталирах и 2010 да го разгледам... подразни ме новия интерфеис... принципа на масите са променили забелязах...



Тема Re: За тук ли е REVITнови [re: gena]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано23.04.09 06:01



Нова година - нова версия.

Познатата песен на нов тон.Ние сме на 2009 и до момента на сериозни подобрения ще си останем на него. Масите малко ползваме, защото илюстраторски и анимационни програми вършат по-ефектна работа. Какво е дразнещото в новия интерфейс?



Тема Re: За тук ли е REVITнови [re: Dolce De Leche]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано23.04.09 11:20



Масите малко ползваме, защото илюстраторски и анимационни програми вършат по-ефектна работа.
тук ми разби представите :)

Няма да ти е дразнещ ако си свикнал с новият интерфейс при АutoCAD, същата работа... само че не ги знам командите в ревит и ще се въртя като гламав да ги търся... В АКАД може да ползваш старите ленти, но в ревит май не....

иначе масите се развиват...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.