Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Софтуер или методика за ...нови  
АвторPOSlTlVE© (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 22:11



Трябва да се справя с една циклоидна зъбна предавка с вътрешно зацепване, но нещо ми се объркаха представите, на всичко отгоре съм ограничен от заданието. Запознах се от литературата която имам как се строи и какво представлява но нещо бъркам :( или заданието ми куца . имсталирах си MechSoft for SolidWorks 2004 с надеждата, че там ще има разработено за циклоиди но няма . Някой занимавал ли се е с такива предавки от мен се иска да изчертав контура и после да направя програмите за обработка на зъбните колела на програмна фреза.



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: POSlTlVE©]  
АвторLary (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 08:29



Търси Kisssoft.



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: Lary]  
АвторPOSlTlVE© (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 16:34



Намерих го сега го свалям. Благодаря.


Ако има някой да се е занимавал в детайли. Като начало и нещо като снимкиа на вътрешно циклоидно зацепване ще ми свърши някаква работа редукцията е мн. голяма и не съм убеден кой е работния профил.



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: POSlTlVE©]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 17:16



Ако не е тайна, къде го намери и има ли работещо "лекарство" за него?
Аз го имам на оригинални СД-та от фирмата разработчик, но досега не съм успявал да намеря добро "лекарство"
Ако искаш - драсни два-три реда на alexanderbg@yahoo.com



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: Alex]  
АвторPOSlTlVE© (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 19:48



Програмката намерих с "мулето" там я има още я свалям бавно върви и спира но вече имам близо 60% от нея /мн. бавно/ като я дръпна ако всичко е наред ще ти пратя лекарството.



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: POSlTlVE©]  
Авторmarto26 (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 17:16



трябва ми Kisssoft някои може ли да ми помогне



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: marto26]  
Автор 3aмeчтaн (непознат)
Публикувано27.02.08 18:50



ed2k://|file|Kisssoft.Hirnware.v12%202006%20cracked.iso|570257316|7A6A09597638B3954A98E987E6B7B6AD|/



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: marto26]  
АвторPOSlTlVE© (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 18:52



ed2k://|file|Tlf-Soft-02.21.05%20Kisssoft%20Hirnware%2010.2004%20Iso-Lnd.iso|463659008|FFFA4F4FC5555624F0A8A92E1F9EBD22|/



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: POSlTlVE©]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 20:03



ПРЕДИ ВРЕМЕ ЧЕТЯХ КНИЖКАТА НА А.АЛЯМОВСКИЙ-"SOLIDWORKS-КОМПИУТОРНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ В СОВРЕМЕННОЙ ПРАКТИКЕ",ТАМ ДОКОЛКОТО СИ СПОМНЯМ БЕШЕ КАЗАНО, ЧЕ ПО-ПОДХОДЯщА ПРОГРАМКА ЗА ИЗЧЕРТАВАНЕ НА ЗЪБЕН ПРОФИЛ Е 'GEAR TRAX', ОТКОЛКОТО "MECHSOFT". Т.Е. CNC-то щЕ ИЗПЪЛНИ ПО-КОРЕКТНО ЗАДАДЕНИЯ КОНТУР С ТАЗИ ПРОГ., А ДАЛИ Е ВЯРНО НЕ СЪМ СИГУРЕН,щЕ ПОМОЛЯ ЗА ОТЗИВИ щОТО МИ Е ИНТЕРЕСНО.
УСПЕХ!!!



Тема Re: Софтуер или методика за ...нови [re: POSlTlVE©]  
Авторmarto26 (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 13:52



Нещо това което сте ми дали немога да го отворя




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.