Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Копирам и не се вижданови  
Авторtooth (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:25



Здравейте,

Имам следният проблем с АутоКад 2008. Обектите, които се опитам да копирам не се виждат. По ясно обяснено. Давам копи ( по всичко личи, че се копира) , но когато кликна на екрана не се изобразява обектът, който се опитвам да копна.



Тема Re: Копирам и не се вижданови [re: tooth]  
Автор magesnik (вълшебник)
Публикувано12.06.08 10:28



ако копираш от един файл в друг - виж дали слоя на обектите които копираш не е заключен в оригиналния файл или изключен в другия

Магьосниците не закъсняват, нито идват по-рано. Те пристигат точно когато им е угодно


Тема Re: Копирам и не се вижданови [re: magesnik]  
Авторtooth (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 11:04



Не е от един файл в друг, а в същият. И не са заключени. До толкова разбирам да погледна ;)



Тема Re: Копирам и не се вижданови [re: tooth]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 11:43



как копираш ? ако позлваш copy/paste сигурно ти ги хвърля някъде настрани.... едната причина може да координатната система... за друго не се сещам в момента...



Тема Re: Копирам и не се вижданови [re: gena]  
Авторtooth (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 12:14



Да бях пропуснал да пробвам с двойното кликане на скрола за да ми покаже цялата картинка. Излиза някъде много встрани на чертежа. Обаче не искам да пипам по координатната система ако е от нея за да не разваля чертежа.
Ако имаш решение на проблема сподели ? :)



Тема Re: Копирам и не се вижданови [re: tooth]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 12:25



при мен се получава главно когато си връткам координатната система, затова следя да е в WORLD когато копирам...
не ти пречи да копираш файла и да експериментираш... като за начало пробваи UCS-->WORLD



Тема Re: Копирам и не се вижда [re: tooth]  
Авторtooth (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 15:10



10x оправи се. Само, че ми е чудно сега като го сменя и почна да чертая в World няма ли да разбъркам чертежът тотално ?



Тема Re: Копирам и не се вижданови [re: tooth]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 17:11



се едно лекар да даде диагноза във форум... а аз и диплома нямам



не мисля, че ще се обърка нещо... копираи си файла преди промените за всеки случаи и даваи смело....



Тема Re: Копирам и не се вижданови [re: gena]  
Авторtooth (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 18:03



ОК мерси много. А първата работа за всеки по сложен чертеж е да го копна на няколко места, че не се знае знае ли се ;)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.