Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема семинар CAD/CAM TopSolidнови  
АвторKCИMETPO (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 15:36



ПОКАНА
На 28.05.2008г. от 10ч. в зала "София" на СТЦ "ИНТЕРПРЕД" ще се провде
безплатен семинар за CAD/CAM/CAE/PDM&ERP TopSolid 2008. Ще бъдат представени и др. продукти, разпространявани от КСИМЕТРО: за анализи и симулации по метода на крайните елементи от SAMTECH, за анализи и симулация на дълбоикото изтегляне от FTI, за анализи и симулция на коването, леенето, инжекционните процеси и др.
Подробна програма има на
http://www.ksimetro.com
Допълнителна информация можете да получите и на
тел./факс: (02) 979-14-78,
тел./факс: (02) 979-12-07
0888-43-59-27=0888-43-87-52



Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: KCИMETPO]  
Авторnx5 (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 23:12



жив та*ак е тоя софтуер, нещастници



Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: KCИMETPO]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано14.05.08 08:47



Брей, "безплатен"?! Аз пък не съм чувал да има платена демонстрация. Тези на демонстрации и оплюване на конкуренцията са велики. Ама като трябва да направят нещо конкретно и увяхват безславно.



Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: lrn]  
АвторKCИMETPO (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 10:35



Колеги - конкуренти,
Каквото искате пишете срещу TopSolid, но така изобщо не помагате на българската индустрия.
А що се отнася до "безславното увяхване" - май- това се отнася до някои други,
чиито клиенти си купиха TopSolid, за да си решат проблемите....
Мисля да не продължавам, защото не е във Ваша полза, скъпи мои конкуренти.



Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: KCИMETPO]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.05.08 18:36



"някои други,
чиито клиенти си купиха TopSolid, за да си решат проблемите.... "
Давай, давай, вече си започнал.

Редактирано от cyg на 14.05.08 20:47.



Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: KCИMETPO]  
Авторmagesnik (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 09:37



приятел, много навътре го взимаш... това са потребители, а не конкуренти... в този форум просто не се толерират рекламите, поне така съм забелязал

вземи си седмица отпуска да си починеш малко, нещо си се изнервил



Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: magesnik]  
АвторKCИMETPO (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 10:34



Здравейте,
За пръв път си позволих да Ви информирам за семинар. Предполагах, че ще Ви е полезно, тъй като често се чуват оплаквания за липса на информация и т.н.
Освен това видях, че повечето от дистрибуторите на други продукти също пишат - някои явно други под псевдоним. Също публикуват информация за семинарите си и за сайтовете си.
Може би не трябваше да Ви пиша. Ще се възползвам от съвета Ви повече няма да Ви безпокоя.
Поздрави



Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: KCИMETPO]  
Автор revit_fan ()
Публикувано15.05.08 13:48



Онзи го подпуках, сега ти си на ред





Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: revit_fan]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 22:00



e то ОНЯ се изцепи направо

а тук човека си е пуснал покана...елате вижте...преценете... според мен в това няма нищо лошо... не че ме пита някои...



Тема Re: семинар CAD/CAM TopSolidнови [re: KCИMETPO]  
Авторfi-5O (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 08:59



И така колеги...
аз май спадам към конкуренцията-ползвам друг продукт, не предлаганите от КСИМЕТРО.
Та да Ви кажа - за последните години съм бил на този семинар два пъти... И двата пъти видях едно и също....НИЩО.
Но се оказва че много фирми в България оставят своите продукти и поемат по славният път на TopSolid...бе кой ще е луд да си остави Мастеркам-а, визи-то, продукт на делкам или про-ен, та да си вземе този Славен продукт??? То това означава да си ритнеш парите там, където не мажеш ги стигна(ако цитирам колегите си). А на тези семинари освен колеги, работещи на Аутокад (не че ги обиждам, ама за машиностроенето и програмиране не става според мен) немаше....
А като зададещ въпрос ти отговаря, уважаемият г-н Бръстников, че не си дорасъл да ползваш този толкова велик и всемогъщ продукт, и че всички други кад-кам системи ползват за основа ТорСолид и го крадат най-безпощадно....
(Извинявам се за това как написах именатана някои продукти.....)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.