Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема pdf to dwg  
Автор _koko_br (непознат)
Публикувано20.05.08 18:09



прочетох почти всички теми за pdf to dwg но в крайна сметка направих някакви си трансформации но файловете са увредени като най много ми помогна Print2cad 2009 но е демо версия която прави лого и изрязва точно в средата чертежа. Ако някои знае как може да се прави от PDF файл DWG ще съм много благодарен приемам всякакви отговори.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО



Тема Re: pdf to dwgнови [re: _koko_br]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 20:24



В отговор на:

... приемам всякакви отговори.



Ами , понеже си разгледал из темите, трябва да си забелязал някъде да пише Adobe Illustrator, според мен ако в PDF файла графичната информация е векторна Би Трябвало да се справя чудесно ...



Тема Re: pdf to dwgнови [re: Mинaвaщ]  
Автор _koko_br (непознат)
Публикувано21.05.08 09:11



нещо не ми се получава, имам архитектурни чертежи с много оразмеряване и като направя трансформацията и не ми се получава



Тема Re: pdf to dwgнови [re: Mинaвaщ]  
Автор _koko_br (непознат)
Публикувано21.05.08 10:37



стана с Adobe Illustrator CS3

Б Л А Г О Д А Р Я Mинaвaщ



Тема Re: стана ...нови [re: _koko_br]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 16:43



Радвам се, че се е получил задоволителен резултат ... аз последните години не съм пробвал.

В отговор на:

... имам архитектурни чертежи



страното е , че преди години не можещ да Им обясниш какво е PDF, сега пък не можеш да ги отучиш ... Странна работа е човешката психика и то от Хора дето това им е Занаята. Поне да правеха и екстрите ами то един Гол PDF и понякога правен с недоносен софтуер ... Послено време гледам едни PDF файлове с много защириховки направо ми "анимира" отварянето и разглеждането....
Еееех времена , еееех хора ... сигурно още не са разбрали , че може DWF файл да се вмъква в AutoCAD като подложка ...



Тема Re: стана ...нови [re: Mинaвaщ]  
Авторpgh (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 18:52



Според мен причината за това е, че този който е направил чертежа, съзнателно не е искал да го предостави във чертожен формат.
По този начин, ако имат нужда от някаква корекция, отново ще опрат до него.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.