Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема крак или ръка за visi14  
Авторчyбaka (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 10:25



Може и бастун и квото ще да е само да върви. А аз в замяня давам пълна версия на visi14 + SP1 + новия ъпгрейт за Юли 2007 + новия пълен превод на български и напълно безплатни уроци! крака който имам не генерира G-кодове



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Авторborgir (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 10:18



Не ползвам visi, но в torrentleech.org има visi14_SP1 от юли, a каквото и да сам свалял от този тракер върви без грешка. Пробвай го ако искаш.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано09.10.07 22:12



kolega vsichko tova koeto si go napisal go imam i ne samo tova no imam i rabotesht crack, s koito Visi 14 SP1 raboti perfektno i generira "nc" failcheta





Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Авторчyбaka (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 10:35



Delphi моля те кажи от къде да го дръпна ще ти бъда задължен.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: borgir]  
Авторчyбaka (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 11:38



borgir в тзи тракер torrentleech.org не ми дава да се регистрирам, можеш ли да изтеглиш торент фаилчето и да ми го изпратиш?



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Авторstrug4o (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 13:26



http://avaxhome.org/software/software_type/graphics_cad_cam/cad_cam/pm_vero.html



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: strug4o]  
Авторdesign (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 14:05



Towa dobre ima go na mnogo mesta wyprosa e raboti li mu cracka.Probwal li si go.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Автор obul (непознат )
Публикувано10.10.07 18:05



Ти пробвал ли си дали генерира nc файл?Или някой ти каза че генерира?



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 18:43



hora chetete be, az nepasa treva da nemislite, che nesam se sblaskval s problema koito imate, razbirase che raboti sav sem uspeshno si generira "nc" failove i dori sam puskal chetiri osna obrabotka s nego, crackat RABOTI PERFEKTNO, kakto 12 versia sled tova pochnaha da se daniat s crackovete za 13 nebeshe hubav a sega i 14 no sled kato mi pisna da chakam vzeh che otdelih niakolko bezsanni chasa i voala veche si imam rabotesht ckarck za Visi 14SP1 e viarno nesam go pisal az no chast ot edin nerabotesht ckarck redaktirah i napravih rabotesht e tova e koito iska dokazatelstvo za tova che raboti na drago sarce shte dokaja.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 18:55



chubak pratihti na e-mail koito si mi pisal po kasno mojesh da mi potvardish dumite pred alditoriata



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 19:03



hari gotov si pratih ti go na e-mail-a ot koito mi pisa ti sashto moje da potvardish



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Авторчyбaka (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 21:24



БРАВО Delphi много съм ти задължен, наистина работи, генерира нц, записва, всичко е перфектно дори и 5 оси има. Незнам как да ти се отблагодаря, ако мога да помогна с нещо пиши във форума или на мейла.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 22:12



radvam se che sam pomagnal a i ne samo na teb i na samiat men, zashtoto az sam Visi potrebitel ot dosta dalgi godini i poznavam produkta i negovite sposobnosti dosta dobre niama neshto koeto da nesam uspial da napravia na Visi.

"nakarah Visi 14 da raboti taka kakto triabva i da sam siguren che osven che raboti se darji i stabilno"

S tova iskam da pokaja i da se opitam da kaja na malkoto kadarni kolegi koito sa ostanali v Balgaria, che egoizma, zlobata i idiotshtinata s nishto niama da ni pomogne za tova si POMAGAITE, niama znachenie che sam sedial do 3 chasa sutrinta kato predi tova sam bil cial den na rabota i sam se boril kakto vseki drug den s idiotite s kioto se sblaskav postuianno, che nesam spal ciala sedmica kato horata za da moje rabotata na mnogu umniteni rabotodateli da varvi i vapreki vsichko tova nekazah "zashto da go davam na drugite, mi nesi go polzvam samo az" e na tova mu se vika KOLEGIALNOST



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 22:20



Bih pomognal na vsekigo s kakvoto moga, oshte malko dopalnitelna rabota na nikoi ne e izlishta (razbirase sreshto saotvetnoto zaplashtane) stava vapros dali shte e v CAM chasta s izgotvianeto na niakoia druga programa za saotvetnata mashina ili za modeliraneto na niakoi po zasukan detail ili kakvoto i da e. Pishete

Pozdravi Delphi



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: obul]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 22:29



ne samo che sam go probval ami az go opravih da raboti



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Авторчyбaka (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 16:22



Вече изпробвах visi-то и на бойното поле, направих една двулитрова туба и вече довършвам дъното, много бързо го сметна, повече време ми отне да сменя инструментите в магазина, а друг път ги сменям РС-смята и кафе пия та чак тогава фрезовам. Delphi още веднъж благодаря и да знаеш че скоро ще има и visi15, на теб разчитаме

ПОЗДРАВИ от шефовете ми и от целия колектив.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Авторwire (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 09:10



С този крак работи ли ерозията?



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Автор obul (непознат )
Публикувано12.10.07 09:22



Е това е друго нещо





Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: wire]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано12.10.07 12:33



tozi pat shte bada lakunichen s edna duma "da" raboti



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Авторbroto (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 16:02



Moje li i na men edin kraynik, ama ne sreden? :)
Pratih zapitwane po maila.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано12.10.07 20:04



kolegi imaite malko zdarjanost i mi vliazte v polojenieto, az sam chovek koito raboti sutrin ot 8 do 17.00 na rabotnoto si mista a sled tova prodaljavam na drugi mesta, vsichki shte poluchite tova koeto ste chakali tolkova dalgo vreme no proiavete malko razbirane moje i da se zabaviam s gotvorite si kam niakoi ot vas no tova neznachi che niama da gi poluchite, po skoro mi puskaite napomniashto saobshtenie ot kolkoto da se drazni edin drug, ako nezabeliavate postoveto koito puskam sa kasno veche i mnog riadko v po ranite chasove zato vi molia imaite razbirane i chovechnost.

pozdravi Delphi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.