Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 19:03



hari gotov si pratih ti go na e-mail-a ot koito mi pisa ti sashto moje da potvardish



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Авторчyбaka (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 21:24



БРАВО Delphi много съм ти задължен, наистина работи, генерира нц, записва, всичко е перфектно дори и 5 оси има. Незнам как да ти се отблагодаря, ако мога да помогна с нещо пиши във форума или на мейла.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 22:12



radvam se che sam pomagnal a i ne samo na teb i na samiat men, zashtoto az sam Visi potrebitel ot dosta dalgi godini i poznavam produkta i negovite sposobnosti dosta dobre niama neshto koeto da nesam uspial da napravia na Visi.

"nakarah Visi 14 da raboti taka kakto triabva i da sam siguren che osven che raboti se darji i stabilno"

S tova iskam da pokaja i da se opitam da kaja na malkoto kadarni kolegi koito sa ostanali v Balgaria, che egoizma, zlobata i idiotshtinata s nishto niama da ni pomogne za tova si POMAGAITE, niama znachenie che sam sedial do 3 chasa sutrinta kato predi tova sam bil cial den na rabota i sam se boril kakto vseki drug den s idiotite s kioto se sblaskav postuianno, che nesam spal ciala sedmica kato horata za da moje rabotata na mnogu umniteni rabotodateli da varvi i vapreki vsichko tova nekazah "zashto da go davam na drugite, mi nesi go polzvam samo az" e na tova mu se vika KOLEGIALNOST



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 22:20



Bih pomognal na vsekigo s kakvoto moga, oshte malko dopalnitelna rabota na nikoi ne e izlishta (razbirase sreshto saotvetnoto zaplashtane) stava vapros dali shte e v CAM chasta s izgotvianeto na niakoia druga programa za saotvetnata mashina ili za modeliraneto na niakoi po zasukan detail ili kakvoto i da e. Pishete

Pozdravi Delphi



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: obul]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано10.10.07 22:29



ne samo che sam go probval ami az go opravih da raboti



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Авторчyбaka (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 16:22



Вече изпробвах visi-то и на бойното поле, направих една двулитрова туба и вече довършвам дъното, много бързо го сметна, повече време ми отне да сменя инструментите в магазина, а друг път ги сменям РС-смята и кафе пия та чак тогава фрезовам. Delphi още веднъж благодаря и да знаеш че скоро ще има и visi15, на теб разчитаме

ПОЗДРАВИ от шефовете ми и от целия колектив.



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: чyбaka]  
Авторwire (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 09:10



С този крак работи ли ерозията?



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Автор obul (непознат )
Публикувано12.10.07 09:22



Е това е друго нещо





Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: wire]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано12.10.07 12:33



tozi pat shte bada lakunichen s edna duma "da" raboti



Тема Re: крак или ръка за visi14нови [re: Delphi]  
Авторbroto (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 16:02



Moje li i na men edin kraynik, ama ne sreden? :)
Pratih zapitwane po maila.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.