Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Драивери за dwg to pdfнови  
Авторkaili (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 14:23



Здравеите,
Обръщам се към вас с молба ако някой може да изпрати драивери или линк къде може да се намерят изпробвани и качествени драивери за dwg to pdf. Аз в момента използвам стандартните в аутокад обаче имам проблеми с дебелините на линиите. Видях че има подобни теми във форума но в краина сметка не разбрах как да се избавя от този проблем. Като се порових из интернет намерих, някакви програмки конвертори от dwg to pdf и те са платени а само драивери не можах да намеря.
Имам още едно питане което е малко отклонение от темата кад. Някой може ли да каже как да си направя вече сеивнатите примерно 8 чертежа в пдф да станат в един фаил т.е. един фаил да съдържа няколко страници.



Тема Re: Драивери за dwg to pdfнови [re: kaili]  
Автор Gofy (непознат )
Публикувано31.07.07 18:45



Можеш да използваш драйвер за виртуален принтер в Пдф формат.
Аз използвам PDF Redirect v2 Той е безплатен, без реклами и поддържа многостранични документи. Можеш да печаташ от различни програми, да подреждаш и разместваш страниците, да триеш и т.н.



Тема Re: общи работи ...нови [re: kaili]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 19:30



Според мен правилно търсиш вариант за "разпечатване" в PDF. Каквито конвертори да съм гледал (преди 1-2г) все не вдъхват 100% доверие , но пък за работа със 50-100-200-т.н. файла ще вършат работа.
Потърси версии на Аcrobat Distiller Printer , има вариант в който се инсталира като Виртуален принтер в Windows ...
Нo по важно е имаш ли възможност/достъп да ползваш тези програми ->

или техни безплатни аналози търсиш?
Не мога да дам конкретни линкове , но информацията безплатни , платени или нелицензирани програми искаш да ползваш ще е от важна за някой който иска да помогне ...
-------------------------------------------
Всъщност аз препоръчвам Adobe Acrobat ...



Тема Re: Драивери за dwg to pdfнови [re: kaili]  
Автор Cadalyst (неразбран)
Публикувано01.08.07 14:35



Аз ползвам от доста време doPDF 5.2......програмката е малка(ок 1300к)и най вече е безплатна.След инсталацията имаш още един принтер и можеш да печаташ всякакви документи.Работи с всичко за което се сещаш.Ето линка :





Тема Re: Драивери за dwg to pdfнови [re: Cadalyst]  
АвторDJ (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 16:16



Primo PDF - безплатна , след инсталация всички програми с които можеш да печаташ я разпознават като принтер(дефакто програмата се явава виртуален принтер който прави *.pdf файлове)!



Тема Re: отклонениенови [re: DJ]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 16:40



PDF та PDF...

все нещо може да се бъгне... и си е факт... с моите "чупки" за ПДФ не ми излизат 3Дизгледите (4ерно петно) с варианта на @Cadalyst се виждат, но по "изчанчени" 3Дстилови изгледи не се разпознават....

та защо autodesk са сложили гаден PDF... ми, да изпъква DWF файла...реклама...Autodesk Design Review, е free..., но до кога ? Макар да не съм правил много опити май там е истината.., но PDF си е PDF...



Тема Re: Драивери за dwg to pdfнови [re: kaili]  
Автор teddy (fat)
Публикувано01.09.07 00:21



зависи на каква версия AutoCAD работиш.
ако е 2007 - си има вграден драйвер.
ако е по-ниска - направи плот файл, след това го отвори с "Veiw compagnion", там кажи safe as - pdf file и ще ти излязат и дебелини и цветове (ако си направила плот файла за цветен плотер.



Тема Re: Драивери за dwg to pdf [re: teddy]  
Автор Cadalyst (Луд за вързване)
Публикувано01.09.07 13:03



Има вграден драйвер.....?
Де го?



Тема Re: AutoCAD HDI pdfнови [re: Cadalyst]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 16:19




Но за сега не го препоръчвам ... на мен не ми харесва ....



Тема Re: AutoCAD HDI pdfнови [re: Mинaвaщ]  
Автор Cadalyst (Луд за вързване)
Публикувано01.09.07 17:16



10x.
Това не го знаех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.