Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: има solidworks 2008нови [re: cyg]  
Автор Delphi (непознат)
Публикувано05.07.07 08:50



edinstvenoto neshto, koeto mu neharesvam, che e mnogo tejak kato soft, spored men na podobni systemi nesa im nujni razni 3D butoni i kakvili oshte ne gluposti

i moliavi nego prevrashtaite v poredniat spor koia systema e podobra, te i ferari biaha parvi s mihael no kato se mahna malko vze da im kuca rabotata, ta imali zadkurmilno ustroistvo saotvetnata systema shte se predstavia dobre v negovo lice

vsichko nai hubavo kolegi



Тема Re: има solidworks 2008нови [re: cyg]  
Автор obul (непознат )
Публикувано05.07.07 09:05



syg не съм казал че не му е наред нещо на SW.Аз лично го харесвам.Само казвам че в новата версия не виждам нещо съществено ново освен шаренията.Като че ли от едно време нататък се изкарват нови версии само защото трябва да излезе нова версия на определена дата.Това важи за всички програми а не само за SW.



Тема Re: има solidworks 2008нови [re: obul]  
Автор cyg (<>)
Публикувано05.07.07 10:50



Често срещам такива мнения, че SolidWorks (или друга система) не стават, без повече обяснения. Щеше ми се да чуя по-добре обоснована критика. Досега от по-горните писания видях следните неща:
1) прекалено шарен - но това е обща тенденция за всички подобни системи
2) модула му за анализи не бил добър - ако се има предвид КосмосЕкспрес, да това е по-скоро за зарибявка отколкото за работа. Как работи пълноценния модул не съм чак толкова компетентен да преценя.
3) не става за големи модели - колко големи и сравнение с коя програма от неговия ценови клас е по-зле?
4) листовия материал - има един проблем който още май не е решен, да направиш изрез който продължава по огънатата повърхнина (Инвентора го може това). Друго?
5) повърхнините - сравнение с кое?
Накрая, наистина не бих искал спора да се превръща в битка между поклонници и противници. Програмата е просто инструмент в умели или недотам умели ръце

.



Тема Re: има solidworks 2008нови [re: Eng.]  
АвторGen4o (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 13:34



Hodi govori takiva na maika si i na sestra si. Ne6to mnogo za6titava6 taq umrqla sistemka. V universiteta mi pulniha glavata s neq, no v realniq svqt ne6tata ne sa to4no takiva. Sega rabotq v Angliq kato konstruktor i vqrvai SW dale4 ne e tolkova dobra, kolkoto si mislite. Ne 4e nqma da si svur6i6 rabotata za ne6to prosto, no ima i po-dobri sistemi. A v 2008 nqma ni6to smisleno kato novovuvedenie.



Тема Re: има solidworks 2008нови [re: cyg]  
Автор obul (непознат )
Публикувано06.07.07 06:22



Ама защо към мен?Аз никога не съм казвал за нито една програма че не става.Напълно съм съгласен че на калпавия конструктор програмата му пречи.Просто ми се иска както сигурно и на всеки друг да има по съществени подобрения като се извади нова версия.И това важи за всички програми.Изчерпаха ли се какво стана не знам ама всички изкарват нови версии защото има дата на която да излезе а няма съществени разлики от предната версия.



Тема Re: има solidworks 2008нови [re: obul]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.07.07 11:15



Ами защото беше последен в редичката от отговори, а и отговаряш нормално, за разлика от някои други

. Щеше ми се да започне ползотворна дискусия, без изхвърляния от рода "аз в Англия с какво работя...".



Тема Re: има solidworks 2008нови [re: cyg]  
АвторCBД Дparyнoв (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 14:09



абе кво да ти кажа.... тези от " Англия" най ги обичам съдейки по писаното от гейчо ааааа сори Генчо много ги "чува работите" само че да земе като толкова разбира да прочете малко повечко книжки за да влезе в час, повечето приказки по-горе ми звучат като наизустени от некой "стар разбирач"...
2008 доколкото знам е още бета... неможах да го открия с мулето


ще ми се да го дръпна като гледам не са само "козметични" промените





Тема Re: има solidworks 2008нови [re: CBД Дparyнoв]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.07.07 15:13



Разбира се, че е бета, ако няма забавяния ще се появи през август септември и нормалната версия (както миналата година). То всяка нова версия е шаренка и те кара да я желаеш

, но за работа става след 1-2 сервизни пакета. Но поне няма да се притеснявам за хардуера - наскоро сменихме компютрите!



Тема Re: има solidworks 2008нови [re: CBД Дparyнoв]  
Автор obul (непознат )
Публикувано09.07.07 08:44



Изтеглете whatsnew.pdf Там са описани новите работи подробно.Не че няма новости но на човек винаги му се иска повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.