Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Искам мнение за VISI-Seriesнови  
АвторБOPИC (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 14:35



Здравейте може ли някой да ми каже VISI-Series добра програма ли е. Шефа ми иска да купи един лиценз а аз ще трябва да работя, става дума за производство на инструментална екипировка.



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: БOPИC]  
Авторфeн нa visi (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 16:30



ако вземеш Диана да ти го обясни(VISI -то) това в рамките на шегата,не е толкова зле,зависи на какво си работил досега,инструментите стават



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: фeн нa visi]  
Авторфeн нa visi (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 16:35



относно диана търси я някъде във форума втората половина на октомври 2006



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: фeн нa visi]  
АвторБOPИC (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 17:59



На нищо не съм работил, по-точно не съм ползвал спецялен софтуер за NC програмирането. А коя е Дияна?



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: БOPИC]  
Авторrapи (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 18:19



Диана е търговски представител на VISI за района на Пловдив. Запознах се с нея на панаира. Неизглежда зле. Говореше доста компетентно. Занимава се с шприц форми. Ако някой и иска телефона да пише.



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: rapи]  
АвторБOPИC (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 18:45



А на мен мнение за VISI-Series ми трябва и то от хора които го ползват, Диана щтом е търговски представител несъмнено ще го хвали защото трябва да го продава (в това лошо няма това и е работата), аз искам да знам и силните и слабите страни на VISI-то.



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: rapи]  
Авторфeн нa visi (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 18:47



Значи искаш да го ползваш в CAM часта доколкото разбирам.Не е зле като се има предвид че има добра поддръжка.Н.Гроздев - представителя му за България се отзовава винаги при проблем



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: фeн нa visi]  
АвторOTO (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 18:54



Ползвай го за всичко друго и за нишкова ерозия,но само не и за CAM.
Ще брадясаш докато ти сметне примерно рестова операция или нещо по сложно.За конструиране на ШФ е идеален особенно ако ползваш готови пакети.
Успех



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: OTO]  
АвторБOPИC (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 19:35



Не само кам-а и кад-а ме интересува, то как иначе само кам може ли, нали чертеж някакав трябва да му дам и по него да сметне NC фаила. А ако има нещо по добро от VISI-Series и долу горе на същата цена кажете (така ще се издигна в очите на шефа, а може и заплатата та ми вдигне

)



Тема Re: Искам мнение за VISI-Seriesнови [re: БOPИC]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 08:12



За шприцформи е идеален, а КАМа е на сравнително добро ниво и върши работа. Сравнително лесно се учи(за КАМа). КАДа също се учи лесно. Нещата са доста подредени и много бързо се навлиза. Относно стандартните елементи(за ШФ) е много добре направен. Чертането муе по-добро от АутоКАда. Единствено гадно(донякъде) е, че не е параметричен. За ИЕ поне при мен не е от значение(пластмасовия детайл го получавам наготово). Сега работят по въпроса с параметричността. Ако работиш точно и подредено може и да не ти трябва. Качество/цена е прилично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.