Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема проблем със SolidWorksнови  
Авторtred (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 22:01



Здравейте! Надявам се някой да ми помогне по следното за мен недуразомение.
Инсталирах си SolidWorls2005 Office, с лекарство и уж всичко си беше наред. Смених пореди инсталването регионалните настройки с English в Regional Options; Languages и Advanced;.
Като сложих лекарството, върнах настройките на Bulgaria и нямах проблем.
Наложи се обаче да преинсталирам след няколко месеца само SolidWorks, и пак го направих както описвам по горе. Този път обаче не тръгна като върнах старите настройки за регион. Трябваше да оставя в Regional Options -English(US), а отдолу в Location ( Bulgaria). При това положение върви ,но ме съмнява че не се е инсталирало всичко или поне не е много наред. Например не мога да открия в Toolbox онова място където да си избера един поансон и да отбортовам накакъв отвор.
Другото е, че и двата пъти като инсталирах съм избирал втория вариант за инсталиране (аз го наричам така) имаше един прозорец в който ми предложи избор между два варианта и аз посочих този отдолу. Съжалявам че не запомних името на прозореца, но в първия вариант май имаше нещо свързано с AutoCAD( не съм много сигурен).
Знам обаче, че по моя избор в скечера числата на размерните линии са с по-макък шрифт, а основните равнини са с кафяви линни.
При другя вариант размерите в скечера са по-големи и основните равнини са със зелени линии.
Гадно стана обяснението, но дано ме разберете и дадете някакъв съвет какво да правя.





Тема Re: проблем със SolidWorksнови [re: tred]  
АвторДeдe ти (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 22:28



Сложи си SW2006 sp4.1-най стабилната версия досега!!!!



Тема Re: проблем със SolidWorksнови [re: tred]  
Авторtred (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 08:58



Май наистина ще трябва да сменя версията, направо ми няма раздела DIsign Library. Ама до тогава какво да го правя. Отвратителна картина се получава, кой знае още какво ще излезе че го няма





Тема Re: проблем със SolidWorksнови [re: tred]  
Автордeдe ти (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 20:03



Не се занимавай с глупости!!!Гледам вече хората SW07 sp2.0 слагат,ти за 05 се кахъриш!!!!





Тема Re: проблем със SolidWorksнови [re: дeдe ти]  
Авторcholla (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 23:00



Точно в десетката!!!



Тема Re: И аз да попитамнови [re: cholla]  
Авторфиkyc (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 23:55



При мен уж всичко е наред, но защо когато направя един Sheet metal и приложа тяло от forming tools - embosse, не се огъва материала, а добавя избраното като втори парт със съобщение " Are you trying to make a derived part? " Къде да търся проблема, как смятате?



Тема Re: И аз да попитамнови [re: фиkyc]  
АвторДeдe ти (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 12:31



Или ти е бъгава версията(Сервис пака) или нещо не правиш като хората!!!!
В SW 06 sp4.1 всичко си е наред:








Тема Re: И аз да попитамнови [re: Дeдe ти]  
Автор batpesho (търсещ)
Публикувано19.12.06 07:47



az sam dovolen i ot SW2007,ima i pove4e ekstri :)i da ti kaja,6te svikne6 s instaliraneto,tiq ot solida sa se postarali da ti e gadno kato gi krade6,ama ima o6te kakvo da nau4at :)



Тема Re: проблем със SolidWorksнови [re: tred]  
АвторLukas (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 14:40



Някой може ли каже торент от където да се изтегли SW2006 или SW2007.
В АренаБГ има SW2007,но там регистрацията е много трудна.



Тема Re: И аз да попитамнови [re: batpesho]  
АвторDiY (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 17:58



a moje6 li da porazduha6 kak stava 4e ne6to ne moga da go podkaram




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.