Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нужда от помощнови  
Авторvaskab (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 13:18



Здравейте,работя с Autocad mechanical 2004. Програмата ми поврежда някои от файловете и после не мога да ги отварям.Ще бъда безкрайно благодарин ако някой може да ми изпрати програмата. E-mail: vaskab@abv.bg



Тема Re: !!!нови [re: vaskab]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 15:00



Извинявай , ама точно сега загледах/гледам този сериал

...
Ти от къде идваш ?
"Програмата ми поврежда някои от файловете и после не мога да ги отварям.Ще бъда безкрайно благодарин ако някой може да ми изпрати програмата." <- Това ми звучи като от филма .
Смени го , поне АutoCAD лесно се намира ! Не ми се вярва да ползваш екстрите на Mechanical !



Тема Re: !!! [re: Mинaвaщ]  
Авторvaskab (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 15:06



Благодаря за "позицията" ти.Не съм най добрият компютърен специалист, но като потребител се справям добре за моите 57 години.Бъди сигурен, че ползвам екстрите на Mechanical, затова не търся чист Autocad.Ако не искаш, или не можеш да ми помогнеш, поне бъди възпитан и ми спести иронията си.



Тема Re: ???нови [re: vaskab]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 16:59



Вярвай ми това е позитивна "ирония" , затова започнах с "Извинявай" .
Ако се замислиш наистина нещата не се вързват ...
ОК , това е последното Актуално нещо Autodesk.AutoCAD.Mechanical.v2007-ZWTiSO може да не е най-удачното . Но се заклевам , че ако неползваш специализирани допълнения , а в чист вариант Mechanical ... 2007 e по-добър от 2004 (разбира се трябва малко по-нов компютър и Windows XP+SP1) . Пък и въпреки , че е малко различен не е голям проблем ...
Линка е към торент тракера на Data.bg


В раздел Програми (ISO) . Трябва да се регистрираш и да имаш инсталирана програма (торент клиент) Размера е 2CD ~1,14GB .
Успех !
P.S.
По принцип в "пълната окомплектовката" на Mechanical Desktop и на Inventor , Autodesk добавят и AutoCAD Mechanical т.е. ако ги мернеш някъде може да свършат и тази работа .
Разбрах , че търсиш 2004 , ама ...



Тема оффтопнови [re: vaskab]  
Автор Penn Koff ()пират()
Публикувано12.09.06 10:00



ти да не би да си работил известно време в горна малина? напомняш ми на един близък приятел... а на Минаващия не му се ядосвай, той е сред най-помагащите тука.

_________________________________




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.