Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Разпечатване в Autocad  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 10:48



Здравейте
Трябва да разпечатам един чертеж на Autocad, но искам да разпечатам и таблицата. Пробвах няколко пъти, но не ми излиза таблицата.Кажете как да разпечатам самия чертеж заедно с таблицата.



Тема Re: Разпечатване в Autocadнови [re: Pибka]  
АвторStSt (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 11:30



Виж първо в принт превю дали си вижда всичко. Ако таблицото не се вижда, може да не си я включил в прозореца за отпечатване. Ако е включена - може слоят, в който е начертана да е отметнат като непечатаем (виж в LAYERS дали в колоната PLOT принтерчето не е зачертано с червен знак, ако е кликни върху него да се махне)



Тема Re: Разпечатване в Autocadнови [re: StSt]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 12:15



другия вариант е да си я начертал в слой defpoints който не мойе да се разпечатва.трябва да го смениш



Тема Re: Разпечатване в Autocadнови [re: Pибka]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 19:45



В отговор на:

Здравейте
Трябва да разпечатам един чертеж на Autocad, но искам да разпечатам и таблицата. Пробвах няколко пъти, но не ми излиза таблицата.Кажете как да разпечатам самия чертеж заедно с таблицата.



Извинявам се , ама ще дам това за Отрицателен Пример !
Това според мен е Класическа ситуация в която трябва да споделиш с нас този файл . Т.е. някой като го погледне веднага с 2 реда ще каже къде вижда проблема . Иначе отиваме в дъги писания и се губи реален шанс за Теб за бързо ориентиране в създалата се ситуация .
Няма да давам в момента идеи за качване на файлове в интернет (не се смятам за Знаещ) .
P.S. По-горните препоръки в отговорите са точни , дано помогнат !



Тема Re: Разпечатване в Autocadнови [re: Mинaвaщ]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 19:54



на мен ми е интересно да науча как се качва файла в интернет и как правиш снимките на целия екран (аз сам по малко знаещ





Тема Re: извън темата ...нови [re: gena]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 00:53



Screenshot/s : картинка на екрана
1. Бутона на клавиатурата (след F12) PrnScr (или Аlt+PrnScr) , копира изображението в клипборда на Windows (т.е. функция Copy) . После може с Paste да се вмъкне в някоя от програмите за картинки ...
2. Понеже т.1 е малка хамалогия ... има програми улесняващи действието .
Аз ползвам

, други с търсене чрез Google , например .... и се стигне до Screen Capture/Recording на игри като
3. Новата Хава е Capture/Прихващане на 3D изображение/модел и вмъкването в съотвестващата програма/формат ... например DWF или PDF .
Free Hosting : дават ти свободно/безплатно място да си качиш файловете в интернет достъпен съвър ... с ограничение на мястото и предлаганите екстри . Класическия/нормалният начин да си управляваш съдържанието на Мястото е чрез FTP достъп ...
Съзнателно пропуснам BG Free Hosting , но и за него можем да споменем ...
Аз ползвам тук , , но винаги има разни проблеми при регистрация и пр. така че търсиш и някъде другаде ...



Тема Re: извън темата ...нови [re: Mинaвaщ]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 23:31



благодаря ти много


PrnScr е супер



Тема Да добавянови [re: Mинaвaщ]  
АвторStSt (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 11:43



Alt+PrtScr записва само активния прозорец - т.е. ако е активен някакъв диалогов прозорец ще го запише само него, а не целия екран



Тема Re: извън темата ...нови [re: gena]  
Автор ak1O1 (:-)
Публикувано10.06.06 13:53



При плотиране, като избереш PublishToWeb JPG ot ploterite ти изкарва картинка като ит си определяш резолюцията.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.