Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Autodesk Mechanical Desktopнови  
Автор costadinoff (непознат )
Публикувано16.05.06 14:22



На някой да му се намира(евентуално) някакво описание на това чудо
"Autodesk Mechanical Desktop 2006"?Някое *.pdf-че или нещо подобно.
Само не казвайте,че си има Хелп...Има но не ми е достатъчен.Все пак се опитваме да сме професионалисти.



Тема Re: Autodesk Mechanical Desktopнови [re: costadinoff]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано16.05.06 17:57



Ако, се опитваш да бъдеш професионалист, не използвай тази програма!



Тема Re: Може би ...нови [re: costadinoff]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 18:27



Сега ми направи впечатление , че в 2007 версиите слагат отделно 80МВ (най-вече PDF) които може да се наречат "Упътване на потребителят" , може и в предишните версии да има нещо такова , но не съм го забелязал в такъв вид ...
По принцип е общо за АutoCAD , но може да пише конкретно и за Mechanical . Мислиш ли , че това е интересно за теб ?



Тема Re: Може би ...нови [re: Mинaвaщ]  
АвторPaзcмя мe ,eй (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 18:42



"Професионалист" с "Автогад"а?????
Смях,смях



Тема Re: Може би ...нови [re: Paзcмя мe ,eй]  
Авторcostadinoff (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 22:54



Абе хора не мога да разбера защо само пълните форума със тъпотии!!!
Мисля, че аз най добре мога да преценя какво значи думата "професионалист".За невежите ще поясня, че АЗ РАБОТЯ НА ТАЗИ ПРОГРАМА ВЕЧЕ 5-6 ГОДИНИ за това ми плащат.И ми плащат добре.Благодарение на този "Автогад" пътувах доста и си купих нов компютър.
Така че господа ,ако няма да давате смислени мнения по темата просто не си правете труда изобсхто да пишете.Ако така се вдига рейтинг....Смях,смях...



Тема Re: Autodesk Mechanical Desktopнови [re: Sargon lll]  
Авторcostadinoff (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 23:09



Човече аз съм професоналист!!!Преподавам AutoCAD, и съм обучил доста хора (за справки "http://fohel.net/")
Хайде да ме "светнеш" коя програма да изпозвам а?
а като измислиш ще ти дам една задачка ми изпроектираш нещо с AutoCAD ,Autodesk Inventor или Solid works. ако ми хареса ще те черпя.(5 дни на море на мои разноски).Хайде лека нощ!



Тема Re: Autodesk Mechanical Desktop [re: costadinoff]  
Автор cyg (новак)
Публикувано17.05.06 16:41



Не се заяждам, но какво проектираш с Mechanical Desktop? От програмите които съм ползвал с тази се справях най-зле. Можеш да правиш много неща, но с тоя сложен и претрупан интерфейс... Не случайно Autodesk се опитаха да я погребат.



Тема Re: Autodesk Mechanical Desktopнови [re: costadinoff]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано17.05.06 17:16



Пич, ти не си професионалист. Просто обучаваш аматьори, хора които започват от нулата. Затова не се изисква голям професионализъм. За пред тях може да минеш за гений, но ние не сме толкова боси.

Рядко някой използва MDT, освен, ако фирмата му е закупила този продукт. Вероятно твоята цел е, след като можеш да ползваш AutoCAD, да преминеш на него. Навремето и аз мислех, че е идейно, обаче не е, поне за мен. А, ако смяташ да водиш и курсове по MDT, не очаквай поток от желаещи.



Тема Re: Autodesk Mechanical Desktopнови [re: costadinoff]  
Авторchukcha (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 13:08



Вече 12 години работя с продуктите на Аутодеск - АКАД и МДТ. Но от 6 - 7 г. използвам изключително Autodesk Inventor Profesional. Конструирал съм много машини и мисля, че бих могъл да се нарека професионалист. МДТ може да прави почти всичко, но по много по труден начин /имам предвид в 3D, но кой сега работи в 2D/. Единственото, което е по-добро на МДТ е повърхнинният моделер. За всичко останало Инвентора е много по-удобен. Особено версия 11.



Тема Re: Може би ...нови [re: costadinoff]  
Автор CAD-Joro (непознат )
Публикувано25.08.06 15:57



Какви професионалисти сте? Не е важно дали разбираш от Аутокад, важно е какво можеш да направиш с него






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.