Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема I-deas 12  
АвторRejo (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 23:12



Здравейте търся cad/cam програмата I-Deas 12 . Ще съм ви благодарен ако помогнте да я открия



Тема Re: I-deas 12нови [re: Rejo]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 06:19



Zasto tocno ideas 12, ne moje li 11?



Тема Re: I-deas 12нови [re: Rejo]  
АвторRejo (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 08:07



11kата я имам трябва ми новата , но не мога да я открия



Тема Re: I-deas 12нови [re: Rejo]  
АвторSDRC (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 23:03



По спокойно има време, много бързаш.
Работи си сега спокойно на 11.
Тя на 13 Октомври беше обявена че излиза официално.
До края на ноември даже ако не и в средата на декември мисля че ще я има вече.



Тема Re: I-deas 12нови [re: SDRC]  
Авторideas (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 08:45



12-kata 6te q pusnat v na4aloto na yanuari 2006



Тема Re: I-deas 12нови [re: ideas]  
АвторSDRC (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 20:21



Ако спазват традицията през януари ще излезе наистина.



Тема Re: I-deas 12нови [re: SDRC]  
АвторLubo (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 20:49



Забравете за I-DEAS, вече е UG-NX3 , колеги е тя е досто добра CAD-CAM програмка :-)



Тема Re: I-deas 12нови [re: Lubo]  
АвторSDRC (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 21:54



Точно си мислех да пиша в предния пост че е добре да се поддържаме и помагаме, хората работещи все още на I-DEAS (любителски и професионално). Добре е да можем да поддържаме връзка поне с по един e-mail, а благодарение на JD имаме и форум даже

.


Тъкмо си го помислих и веднага се появи един агитатор.
@Lubo Може ли да не убеждаваш кое е по добро?
Добре е преди да убеждаваш да си виждал поне тез две системи и то доста подробно, което малко ме съмнява.



Тема Re: I-deas 12нови [re: SDRC]  
Автор Penn Koff (гад)
Публикувано07.11.05 14:37



добро е това, което мое да ползваш добре........колкото и клиширано да е тва

__________________________________



Тема Re: I-deas 12нови [re: Penn Koff]  
АвторJD (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 23:04



Тия теми са ми любими ! ;)
Работя и на двете системи (разбирайте NX и I-DEAS) и имам възможността първи да се докосвам до всяка новинка в тях. За обща информация мога да кажа че UGS ..... мамaта на I-DEAS. (Сори за нецензурния израз, но си е мое лично мнение, пък май и на други;))
Фенове на I-DEAS мога да ви уверя че Краля още диша и докато не издъхне - няма да има друг ;)
NX-a e една издънка, която беше провокирана от новата вълна в CAх, но има още боб да яде (пък след боба нали се сещате кво трябва да прави) за да стигне удобството и възможностите на I-DEAS.
Все пак NX4 напоследък ми направи добро впечатление, но още е в beta. Вкарани са някои от удобствата на I-DEAS (онези малките неща, които правят работата удоволствие;)) За съжалнеие яко се придържа към тромавия Unigraphics. Вече не се и надявам да успеят да интегрират удобствата на I-DEAS за работа в екип. Пък да не говорим и за досадния Drafting на NX, който е по-близо до АвтоГада, отколкото до опростения и винаги адекватен за всякаква документация I-DEAS Master Drafting. Лека статистика: професионалист на I-DEAS прави средносложен чертеж на I-DEAS за няколко минути - на NX (и на АвтоГад също, бих добавил) - същия чертеж - за няколко десетки минути. Последното е на база съпоставка - ровене по икони и следване на досадни процедури, отнесено към еднкратно конфигуриране с използване на shortcuts.
Но дерзайте... UGS се учат от I-DEAS - NX4 го показа вече.

На темата: Не очаквайте чудеса в I-DEAS 12. 11m4 показва всичко, което можете да очаквате в новата версия - особено в областта моделиране. За САМ не ми се говори, защото знам, че не са барнали нищо там. САЕ има в изобилие, но малко са онези в БГ, които го използват смислено... и все пак нека видим 12-ката пък ще обсъждаме ;)
Следeте

и бъдете сигурни, че като се докопам до I-DEAS 12 ще пиша веднага.
_________________________
May The Force Be With Us ALL




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.