Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Otnosno AUTO CAD 2004нови  
АвторXpucu (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 20:53



Zdraveite vaprosa mi moje bi e dosta idiotski,no 6te riskuvam da go zadam,s nadejdata,4e nqkoi 6te mi pomogne.Stava vapros za programata AUTO CAD 2004 nqmam nikakvi poznaniq po neq ,4estno kazano i ne iskam da se zadalbo4avam v neq za sega prosto v momenta polzvam savsem razli4na programa, no mi trqbva za nqkolko modela .Vaprosa e 4e imam 5-2D modela koito sa to4no za AUTO CAD po to4no mebeli i iskam da gi napravq 3D i da gi exportna i posle si gi prexvarlqm v druga programa po to4no Chief Architect 9.5.Ako moje nqkoi da mi obqsni kak da go napravq 6te sam mnogo priznatelna. Priqten den na vsi4ki i blagodarq predvaritelno-Xpucu



Тема Re: Otnosno AUTO CAD 2004 [re: Xpucu]  
Авторmicro (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 07:41



Ami naj lesno 6te stane da si kupi6 edna kniga i da gi na4ertae6 dokato se u4i6. Neznam kolko to4no CAD programi poznava6, no ako ne poznava6 tazi e sramota.



Тема Re: Otnosno AUTO CAD 2004нови [re: micro]  
АвторXpucu (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 09:11



Blagodarq za predlojenieto ,no ne smqtam,4e trqbva da sadi6 xora ,koito ne poznava6.Az sam samotna maika s tri malki deca i otdelno xodq na rabota polzvam savsem razli4na programa ot Auto CAD -Chief Architect i q polzvam v malkoto mi svobodno vreme kato zabavlenie interisuvam se ot interior design.Imam kniga za Auto CAD prosto se nadqvax nqkoi da mi pomogne i da si sakratq malko vreme,no qvno nqma da stane.Auto CAD mi trqbva samo za 5 symbola,koito imam gotovi na4ertani i iskax da gi napravq na 3D da gi exportna i da gi importna v Chief Arhitecta.Mislex,4e foruma e xora,kadeto mogat da si pomognat edin na drug,a ne da se sadqt za edno ili drugo.Vse pak blagodarq za vni anieto pojelavam priqtna ve4er na vsi4ki. Xpucu



Тема Re: Otnosno AUTO CAD 2004нови [re: micro]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 09:12



Според мен , за да направиш това което искаш ще трябва да имаш доста повече от основни познания. Намери си готови модели, така ще е най-лесно и бързо. МОдели има безкрайно много особено за програми като 3Д студио или 4Д синема...



Тема Re: Otnosno AUTO CAD 2004нови [re: Xpucu]  
Авторmicro (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 13:25



Kaza 4e ima6 kniga. Pro4eti q i 6te razbere6 za6to e vajen AutoCAD. Tova koeto izka6 da napravi6 nemove da se nau4i po forumite.



Тема Re: Otnosno AUTO CAD 2004нови [re: Xpucu]  
Автор vangle (непознат)
Публикувано23.02.05 14:30



Ami komandata za 3D, kojato nai verojatno shte ti posluji e EXTRUDE (vavejdash v komandnoto menju EXT, posle te pita za visochina i agal na extrudiraneto, v tvoja sluchai nai verojatno 90 gradusa), ne e tolkova prosto obache tai kato nai verojatno shte ti trjabvat razlichni visochini na razlichnite chasti na mbelite, a ako go pravish s EXTRUDE vsichko na edin pat shte poluchish estestveno ednakva visochina na vsichki elementi.
Za exporta...vish kakvi filove mojesh da importirash v tvojata programa...nadjavam se STEP (*.stp) ili IGES (*.igs)....komandite saotvetno sa STEPOUT i IGESIN.
S tova napisanoto se samnjavam da sam bil savsem polezen de, tai kato v 2 reda ne mogat da se obasnjat osnovite na ACAD....predpolagam deistvitelno shte ti trjabva da se zadalbochish v programata, za da poluchish tova koeto ti trjava.
Vse pak Uspeh!!!!



Тема Re: Oтносно 3D Обектинови [re: Xpucu]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 03:18



Приказки , Приказки и пр. Много трудно чета Латиница и може да не съм разбрал ... Но май Идеята е някой , който си няма работа да вдигне 2D-то .
Без да знам какво точно е , може и Аз да я свърша тая работа (просто услуга) .
Chief Architect 9.5 , само съм чувал програмата , така че тази и други подробности и някои уточнения може да се окаже за 24h да се получи Галимацията . Ako има размери (изгледи,планове,разрези и пр.) .
Топката е обратно при теб .
ki_ko_ko@abv.bg



Тема Re: Otnosno AUTO CAD 2004нови [re: Xpucu]  
Автор mil_ (търсещ)
Публикувано25.02.05 12:31



И аз мога да ги вдигна, стига да ми разрешиш да си ги използвам после
Без да се задълбочиш в AutoCAD няма начин да стигнеш до 3d, трябва да си наясно с основните постановки и с цялото 2d преди това. AutoCAD е изключително мощен продукт, не е обектно-оринтиран и не става просто да си свършиш някаква дребна работица, минавайки покрай него.
Пиши ми на лични.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.