Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся AutoCAD  
АвторPLS (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 14:49



Здравейте,
Търся инсталация и книжка(ръководство за работа) с AutoCAD 2002 или 2004.
Моля помогнете да се самоубуча , защото иначе е зле !!!



Тема Re: Търся AutoCADнови [re: PLS]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 09:15



На Славейков има поне 6-7 заглавия по темата, а даже към една от книгите имаше 30 дневна версия на аутокада иначе можеш да я свалиш от някой от фрее сървърите.



Тема Re: Търся AutoCADнови [re: Joro]  
АвторPLS (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 16:30



За книжките - Благодаря , но неможах да сваля нищо. Там където намерих AutiCAD 2002 при разархивирането ми дава , че има повредени файлове.
Дайте някой адрес откъдето да го сваля качествено.



Тема Не знам откъде можеш да го свалиш, ама да те предунови [re: PLS]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано22.02.05 15:19



предя, че повечето книги са написани много неразбираемо. Внимавай какво купуваш.

Ето, пред очите ми е една дебела тухла, 40 лева. Пълен боклук. Докато начинаещият открие това, което му трябва - ще го хванат нервите. Аз имам претенции, че съм на "ти" с ACAD-а, но тая книга ми идва да я хвърля през прозореца, ама не мога, защото е служебна. На всичко отгоре преводът е толкова некадърен, че чак обърква понятията на такива като мен.

Мааму стара, що ли не взема да напиша една малка книжчица за начинаещи? Хм, в нашия завод водих курс на чертожничките. Пет дни по два часа и готово. Всички свикнаха. Е, за просто чертане. Който иска висш пилотаж - да продължава сам и като се затрудни - да пита.

Ако се регистрираш - можеш да ме питаш за всичко. Можеш и на кю-то да ми се обадиш.

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Re: Търся AutoCADнови [re: PLS]  
Авторnikito (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 11:33








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.