Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 10.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Учебник на Романовски за щанците  
Автор The_Anfield_lron (Liverpudlian)
Публикувано22.10.04 08:43



Горещо ми го препоръчаха тоя учебник , но бил доста труден за намиране вече . Мноого се съмнявам , че ще го има и в е-вариант , но съм длъжен да пробвам все пак . А и в книжния му вид ще съм благодарен ако се намери някой да ме опъти от къде мога да си го купя . Благодарско , майна ;))








Тема Re: Учебник на Романовски за щанцитенови [re: The_Anfield_lron]  
Автор NDeu (динозавър)
Публикувано22.10.04 10:08



Точното название е "Справочник по холодной щамповке" Романовский Виктор Петрович. Не те е подвел този, който ти го е преоръчал.
Изданието, което имам е от 1971г. и се срамувам да ти кажа как съм се сдобил с него още преди 20г.
Сега ми се струва, че може да се намери само от някой колега, който вече не се нуждае от него



Тема Re: Учебник на Романовски за щанцитенови [re: NDeu]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано22.10.04 18:25



Точно! Каквото пише вътре, е вярно и става.

Имаше един за целия отдел и някой го открадна.



Тема Кой го открадна?!?!?нови [re: Caмия Инжинep]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 22:34



NDeu е бил и то преди 20 години...хахаххахахах



Тема Re: Учебник на Романовски за щанцитенови [re: The_Anfield_lron]  
Автор NDeu (динозавър)
Публикувано23.10.04 01:20



И една приятна изненада.
Можеш да си я купиш на диск от





Тема Re: Кой го открадна?!?!?нови [re: Joro]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано23.10.04 09:49



Става на въпрос, че наистина заслужава да се открадне, макар че е срамота. Или да се купи, за колкото му искат.

Аз си вадих 4 години хляба с инструменти и нестандартно оборудване и оттогава имам ПРОСТ критерий: Което направя, трябва да работи и. Затова понякога се дразня от едри приказки без покритие.



.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.