Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Чертане на АutoCAD  
АвторPoceнa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 11:50



Предлагам чертане на AutoCAD. Завършила съм УАСГ, специалност Геодезия. Адрес за връзка rosena.dimitrova@mail.bg



Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: Poceнa]  
Автор tiushi (тя)
Публикувано26.08.04 18:53



За такъв постинг тук ще те сдъвчат, момиче. Дано не съм права.



Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: tiushi]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 09:09



Е все пак е момиче:-))) пък и защо не все пак това е форум и всеки пише каквото иска , а който не иска или го дразни, не чете...



Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: Poceнa]  
Авторпeнчo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 10:44



научи се да чертаеш на някоя по свясна програма от среден или висок клас като Solidedge и Unigaphics NX. На AutoCAD-a му мина времето, все по-малко бълъцисе намират да чартаят на него. той е подходящ само за елементарни чертежи



Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: пeнчo]  
АвторMadCAD (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 14:00



Момичето предлага изчертаване на АутоКАд защото е завършла УАСГ и
едва ли се е занимавала със СолидЕдге или Униграфикс пък и в няйната
област едва ли се ползват.
А балъци за чертане на АКАД все още се намират ама вече не се лъжем за жълти стотинки--->срещу свястно заплащане бих ти спретнал 3Д моделче дето
едва ли ще познаеш на какво е правено.
Айде със здраве



Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: пeнчo]  
АвторHaчko® (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 19:10



Пенчо, ти дали ще можеш да заформиш един топографски план на SolidEdge? Много ме съмнява, да ти кажа Явно и представа си нямаш с коя програма чертаят специалистите, завършили ВИАС



Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: Haчko®]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 20:25



Чудя се защо въобще влизате в спор с подобни смешници като Пенчо...Момчето просто не е наясно с нещата.Понаучило е нещо от 3D инженерните програми и си мисли, че останалите кото ползват AutoCAD примерно са динозаври...
Пенчо, приятелю!!!Отвори сайта на Autodesk и виж колко фирми разработват приложения върху основата на AutoCAD специализирани в най-ралични области, включително и ориентирани към 3D чертане. Аз лично много рядко ползвам AutoCAD както сигурно ще си помислиш като четеш постинга ми. Предпочитам SolidEdge или Unigraphics, но въпроса е не кой какво харесва или с какво работи и дали то е най-доброто, а какво искаш да направиш и с какво е най-лено и бързо да го направиш. Хайде остани си със здраве и извинявай за по-резкия тон в началато, но наистина ме подразни.



Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: пeнчo]  
Автор magesnik (вълшебник)
Публикувано30.08.04 11:52



мдам..искам тримерен модел на бургаското пристанище, с релефа на дъното + кейовете, крановете и складовете...абе всичко. Мащаб 1:1. А да, и да не забравиш да рендерираш мидичките по кнехтовете


Магьосниците не закъсняват, нито идват по-рано. Те пристигат точно когато им е угодно


Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: magesnik]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано30.08.04 19:44



Като получиш модела, ще ми метнеш ли няколко картинки? Искам и аз да видя!
Може и без мидичките, от мен да мине





Тема Re: Чертане на АutoCADнови [re: magesnik]  
Авторпeнчo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 11:17



спициалисчето на АutoCAD ти някого виждал ли си CAD система от висок клак, чувал ли си за параметрични чартане, и ми кажи най накрая каво толкова може АutoCAD-а дето UG него може. A мидичките са най лесното нещо което мойе са направи на UG




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.