Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Solidworks2004 Beta1  
Авторtr (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 18:54



Свалих си Solidworks2004 Beta1 но не мога да го инсталирам понеже нямам сериен номер и крак, нещо знаете ли по въпроса. Откъде да го взема. Прерових хакерските сайтове на там този Solidworks2004 Beta1 не фигурира.



Тема Re: Solidworks2004 Beta1нови [re: tr]  
Авторtr (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 22:48



Аре бе нема ли знаещи белкем подкарам това говедо.



Тема Re: Solidworks2004 Beta1нови [re: tr]  
Авторtoks (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 10:11



Ot kade go svali???



Тема Re: Solidworks2004 Beta1нови [re: toks]  
Авторtr (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 09:19



Да ти кажа не помня, рових рових с надеждата да намеря Solidworks 2001 например, но ми попадна тоя. И представа си нямах какво може, викам сваляй го веднага и го свалих. Аз работя с Аутокад 2000. Имам намерение да понауча как се моделира най-лесно тримерно, с аутокад 2000 е трудно. Някъде някой изрече и отсече взимай солидворкс и аз се запасих, кел файда като нямам ни сериен номер ни крак, но нали пък го имам и някой би ми помогнал. Веднага бих му го пратил стига да ми помогне. За сега буам с Аутокад 2000.



Тема Re: Solidworks2004 Beta1нови [re: tr]  
Авторproe (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 19:28



TR Solid Works2004 BETA, po podreazbirane ste vzeme serial number-a ot 2003 ako imas instalirana tazi versia,ne ti triabva nov serilal number.Pone pri mene taka se instalira.Beta versia e aktivna priblizitelno 30 dena.Ako imas SW 2004 moga da ti dam serial number.Prati si e-mail-a.



Тема Re: Solidworks2004 Beta1нови [re: proe]  
Авторtr (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 21:37



Извинявай но нямам Solidworks 2004, а от къде да го сваля заедно с кракове, макове и тем подобни, и все пак консултирай ме на acadx@mail.bg



Тема Re: Solidworks2004 Beta1нови [re: tr]  
Автор Mopиц (любопитна)
Публикувано05.02.04 17:24



Намерих


Това трябва да е кракната версия на SolidWorks 2004.В момента я свалям, така че не знам доколко е в ред.
А ти след като се занимаваш с AutoCad дали не можеш да ми кажеш какъв софтуер за 3D проектиране на апартамент ми трябва за съвсем начинаеща.
SolidWorks ще свърши ли работа.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.