Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Само за CAM маниaци  
Автор cuttingedge1974 (непознат )
Публикувано21.10.03 00:04



Че Unigraphics-a e най-добрия ,спор няма- ама някой от вас да знае нещо за NCL-има ли го на Славейков и въобще интересува ме всичко за този убийствен 5-axis CAM.



Тема Re: Само за CAM маниaцинови [re: cuttingedge1974]  
АвторCAM user (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 18:11



ti nauchi nego (Unigraphics) i drugo ne ti trjabva



Тема Re: Само за CAM маниaцинови [re: CAM user]  
Автор cuttingedge1974 (непознат )
Публикувано05.12.03 20:40



Мисля ,че знам кой си. Акъл не съм искал-броя на отговорите по темата показва колко са информирани посещаващите този форум.
И пак -малко мъжество се иска да си направиш постоянен ник ,а SK , JD , Ivan ,Instalator и т.н.



Тема Re: Само за CAM маниaцинови [re: cuttingedge1974]  
АвторSK (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 16:53



Ne znam kakvo sym ti napravil za da me spomenavash po tozi nachin.



Тема Re: Само за CAM маниaцинови [re: cuttingedge1974]  
АвторJD (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 16:55



Taka kato gledam si go udaril na lichni napadki i ponezhe znam koj si i opredelno ne smiatam da padam na tvoeto ravnishte, samo shte ti kazha - ne hapi rykata koiato te hrani!
I v tozi smisyl ako imash neshto lichno ne e losho da mi go kazhesh, no ne vyv foruma... smiatam znaesh kak bi moglo da stane!... az shtot ne sym zabeliazal shto za chovek si (ili maj voobshte ne si chovek)... bog mi e svidetel - osven che sym s goliamo samochuvstvie, sym i s mnogo vyzmozhnosti i shte nameria nachin da se revanshiram.
I vednaga iskam da dobavia - komentari vyv foruma niama da pravia poveche, koito sa izvyn prednaznachenieto mu! Taka che kakvoto i da napishesh - tuk, v tozi forum - niama da mu byde otgovoreno ot men!



Тема Re: Само за CAM маниaцинови [re: JD]  
Автор cuttingedge1974 (непознат )
Публикувано07.12.03 16:21



Не харесвам хората, които лъжат докрай -има нещо страхливо и нечестиво в това.За какво ме предупреждаваш??-ти си ми толкова приятел,колкото и преди-т. е. никакъв - особено след тоя курвенски номер. А пък за "физически сблъсък"-........-ами аз съм на линия по-всяко време-извикай и хората,на които си втълпил ,че от I-deas "по-хубаво нема".

Редактирано от cuttingedge1974 на 07.12.03 18:45.



Тема Re: Само за CAM маниaцинови [re: cuttingedge1974]  
АвторJD (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 13:47



Neznam za kakyv 'kurvenski nomer' mi govorish, no opredelno shte si pogovorim seriozno!
I spri da govorish gluposti vyv foruma, zashtoto zlepostaviash drugi hora bez da imat i ni naj-malka predstava za tova! teb te razbraha vsichki shto za stoka si!
Bezsmisleno e da izbivash kompleksi po tozi nachin... Kato ne mozhesh neshto po-dobre ne go pravi... osven tova, za men si samo edin obiknoven Generator na NC programi i nishto poveche---tva si go zabii niakyde navytre v CAM-maniashkata si glava---ej tva te preduprezhdavam, shtom si razbral po tozi nachin neshtata!
I za da razberesh che voobshte ne sym nastroen negativno shte ti kazha---Gledaj si rabotata i ne se byrkaj na mesta ot koito i haber si niamash!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.