Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: ИвaнT]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 13:57



Иване ,кажи брато как може да се добере човек до Аржентина
че и да си намери работа като CAD,че то тука вече не се трае.
Ако имаш желание сподели ако ли не няма да се сърдим.

Бъди здрав и им разкажи играта на гаучосите.



Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: iberian]  
Авторvangle (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 10:31



vangle@gmx.net.
Ami rabotja s CATIA V5 i ProE,
pak v kakva oblast, ami v kojato namerja rabota.



Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: me]  
АвторlwanT (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 01:23



Питай за конкретни неща
IvanTankov@netscape.net



Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: lwanT]  
Автор cuttingedge1974 (непознат )
Публикувано05.12.03 00:38



Като си толкова "добър" кво правиш в Аржентина?/една не толкова "high-tech" държава/помниш ли ме-лудия(в смисъл жълта книжка-нали така ме нарече) фен на UG/-смятам ,че е малодушно да нямаш постоянен ник! Между другото Фанушките ти пост-процесори не са толкова добри./сори ,че не проявявам уважение пред побелели коси-



Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: cuttingedge1974]  
Авторbesen (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 18:03



Baltadzhiev (cuttingedge1974) ,ne govori za horata kato ne gi poznavash. V tozi forum se govorjat neshta ot koito ti si oshte mnogo dalech - taka che se vyzdyrzhaj da davash ocenki.



Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: besen]  
Автор cuttingedge1974 (непознат )
Публикувано05.12.03 20:28



Ти адвокат ли се ,бе . Знам те кой си ама не ти пиша фамилията. Зад "справедливия " ти гняв се крие глупост и некоректност.По-близо съм до много неща от които ти си далеч-по-близо отколкото си мислиш-много високо мнение имаш за себе си- далеч преди да се появи NX-знаех,че света не се върти около I-deas - ама ти го разбра преди година и половина-ДОБРО УТРО- гледай шприц- формите,които ми пращаш да са по-технологични-само със самочуствие не става./Твоя идол между другото-без причина се заяде с мене-сори аз не му се възхищавам!/



Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: besen]  
Автор cuttingedge1974 (непознат )
Публикувано06.12.03 16:11



И ,плевенчанино,с тоя настойнически тон ще говориш на друго място.

Редактирано от cuttingedge1974 на 06.12.03 16:12.



Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: cuttingedge1974]  
Авторbesen (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 16:31



Явно си се объркал нещо. За щастие нямам "честта" да работя с теб. Не знам за какви шприцформи ми говориш - за кви пет лева.
Все пак мисля че се сещам за кого говориш, но понеже не съм сигурен няма да му казвам защото ако предизвикам гнева му, можеш да го отнесеш не само на думи!!!




Тема Re: Има ли българи CAD/CAM специалисти в чужбина?нови [re: cuttingedge1974]  
АвторИвaнT (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 00:52



Аржентина е една държава доста по-напред от България в икономи4еско отноШение. Не че са по-умни от нас - просто тук никога не е имало социализъм.
По отно6ения на компЮтъризацията са започнали по-късно от нас, но сега са по-напред. За пример ще ти посо4а, 4е кварталната пералня е със сървер и уеб сайт.
http://www.lavaya.com
Плащането на сметки за газ и ток, цялата банкова система е достъпна от интернет
www.pagomiscuentas.com
Фану6ките ми постпроцесори са ми вър6или работа - и на мен и на много други като тебе. Кода е достъпен, всеки може да си ги променя за своя сметка и отговорност. И смятам че постпроцесора не е най-важното в случая.

Работя от Аржентина за ЮАР - Toyota, Nissan, Isuzu, и за местните клонове
на Avon cosmetics, Perrier, Danon, YPF, Parker
А колкото до I-DEAS - не смятам, че съм си губил времето с него (той ми спаси живота в емиграция), в момента работя с 10 NX и Unigraphics NX 2 и моето лично мнение е, че в областта на моделирането, големите сглобени единици, упралението на данните, организацията на проектите Unigraphics трябва много да се учи от I-DEAS.
А в NC I-DEAS e по-слаб.
Но в края на краищата и двете са само един инструмент, нищо повече.
Важното е качеството на крайния продукт и цената му
А побелели коси нямам - просто съм плешив.
Иначе не те помня, но обикновено съм много предпазлив в оценките си.
За да съм казал, че си луд, сигурно е имало защо.
Има също така луди фенове на I-DEAS, то това не зависи от програмния продукт а от човека.
Поздрави от страната на тангото, месото и виното



Тема do "cuttingedge1974"нови [re: cuttingedge1974]  
Автор tiushi (тя)
Публикувано07.12.03 13:27



Sega e momenta, kolega!
Ako si myj, kaji "Evala, Ivan Ivanich i IZVINIAVAI!" Poniakoga za izrichaneto na taia duma e neobhodima mnogo poveche vytreshna sila otkolkoto vsiakakav drug babaitlyk.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.