Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Плотернови  
Автор archibal (новак)
Публикувано24.05.03 16:41



Не знам дали тук трябва да публикувам този пост, но все пак, търся си плотер, по възможност да е А0 или А1 формат, може да е с черно бял печат. Можете ли да ми препоръчате нещо по въпроса. Намерих един HP DJ430 но не знам дали става, дайте си мнението ако сте ползвали платери за чертане.

Благодаря



Тема Re: Плотернови [re: archibal]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано24.05.03 22:27



Точно тук му е мястото!
В нашта фирма сме с НР 430 формат А1 и засега аз нямам забележки към него. Работи нормално. Качеството е добро.



Тема Re: Плотер или принтернови [re: archibal]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано26.05.03 17:17



НР плотерите са много надеждни. Един такъв го тормозихме десет години. Нищо му няма все още. Ама, много бавно бре, брато.

Друго си е обаче принтера. Ако можеш да си позволиш - ще усетиш огромната разлика. Не ти трябва да е цветен. Твърде скъпо удоволствие. Специална хартия иска. Като свърши единия цвят, трябва да сменяш всичко. Определено не си струва.

Такъв принтер не съм виждал марка НР. За Xerox смело твърдя, че са отлични.



Тема Re: Плотернови [re: archibal]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 08:52



В офиса имаме HP7585В А0, коЙто не го ползваме. Ако те интересува ще питам шефа дали го продава.



Тема Re: Плотернови [re: archibal]  
Автор stoimen (непознат)
Публикувано30.05.03 16:26



На предната ми работа имахме HP 750C+ А0 много си беше добре, с мрежова карта и се вързва направо в един NT сървър и го ползват всички в мрежата. Ако е за голям офис гледай да има мрежова карта а и рам е хубаво да има по-вече. В сегашната ми фирма преди няколко месеца си взехме HP 500 А0+ доста е по различен. Главите са отделно от тубите с мастилата и са отделен консуматив а при 750-то си беше едно цяло. При новия плотер имахме проблеми при печат от разни стари досовски програми защото използва HPGL3, а старите програми използват най-много 2.
Абе играл съм си с тези двата доста и ако искаш информация питай.



Тема Re: Плотернови [re: archibal]  
Авторkoмap (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 13:26



Аз имам същия плотер. Не е лош. Малко са му скъпи консумативите. Ако ще го вземаш second hand внимавай да не е надрана релсата и провери дали не му е затлачена главата, понеже тези плотери са претенциозни и не работят добре с некачествени мастила.



Тема Re: Плотернови [re: Ивaн]  
Авторjivac (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 11:35



Търся плотер трябва ми управлението Моля те ако знаете нещо по въпроса
пишете dim_jiv@yahoo.com



Тема Re: Плотернови [re: archibal]  
Авторlele (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 12:04



LELE AMA VIE STE BILI MNOGO ZLE OT KAM STRANA NA JENITE V st.grad bl.35 MAI SAMO PUDELI IMA I TO KAKVI SAMO, A PAK I KAK MIRISHE NA SPARENI CHORAPI :))))))))
ABRE HORA SAMO TAM NE HODETE SHTOTO MOJETE SAMO DA SE IZNERVITE S MUDNOTO OBSLUJVANE NA TAKA NARECHENITE "MOMICHETA" - PUDELI



Тема Re: Плотернови [re: lele]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано11.06.03 18:34



Ти от конкуренцията ли се явяваш? Айде, кажи си



Тема Re: Плотер [re: archibal]  
Авторsoton (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 18:55



Ei momcheta ,DJ430 e printer... i po fast ot nego e samo slsdvashtia model...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.