Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема HELP !!! DWG to IGESнови  
Автор Уoнko - Hopмaлния (съвсем нормален)
Публикувано05.03.03 02:17



Има ли някакъв начин да експортна DWG като IGES ?

Особено ме интересува как се представят 3DMESH, SOLID и REGION.

Много моля запознатите да ми пишат.

Предварително благодаря !



Тема Re: HELP !!! DWG to IGES [re: Уoнko - Hopмaлния]  
АвторPin (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 07:49



Намираш си един Mechanical Desktop от версия 4 нагоре, където имаш IGESIN и IGESOUT команди и един куп опции, които можеш да си ги настройваш, ако не ти харесва това, което са ти сложили по подразбиране :))
Предполагам (ама не съм сигурен), че и в Autocad Mechanical го има IGES транслатора.
Приятна борба с IGESaaaaaaaaaaaa



Тема Re: HELP !!! DWG to IGESнови [re: Pin]  
Автор Уoнko - Hopмaлния (съвсем нормален)
Публикувано06.03.03 11:53



Много ти благодаря за отговора, обаче нещо не мога да намеря Mechanical Desktop. Намирам само някакви upgrades .

Дай някакъв link. Надявам се, че не ставам нахален ............ много.

btw Работя с AutoCAD 2000.

Направо ще ми спасиш живота !!!



Тема Re: HELP !!! DWG to IGESнови [re: Уoнko - Hopмaлния]  
Авторkick (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 07:46



za link-owete ne znam..ama na Slawejkow go ima :-))
ako si tolkowa zakasal i si okolo SZ pishi na kirovk@web.de sha widja kakwo moga da naprawja za teb..
P.S. Izobshto ne si misli che solids mogat da minat prez IGES-a..stawat na powarhnini..
AutoCAD surfaces sashto ne minawat...prez translatora minawat samo tezi surfaces, koito sa napraweni na Mechanical Desktop..Silno me samnjawa nalichieto na IGES translator w Autocad Mechanical
ama maj w njakoja ot starite wersii na AutoCAD imashe takaw..w R14 li beshe, R12 li beshe..probwaj i towa..moghe da ti e po lesno da priwedesh DWG fajl kam stara wersija..



Тема Re: HELP !!! DWG to IGESнови [re: kick]  
АвторPin (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 08:13



Токъ що проверих - IGESIN/IGESOUT ги има и в Autocad Mechanical. Линкове за съжаление не знам - пък и то CDто е почти пълно - така, че "свалянето" ще си е цяло приключение. Мога само да ти дам акъл - ако цените на Славейков са ти прекалено големи - огледай се по форумите - има разни дето продават по 3-4 лв. :))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.