Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема UG NX MOLD WIZARDнови  
АвторPROE (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 19:36



Vaprosa mi e raboti li njakoi s mold wizard i kak se instalira.Imam unstaliran UG NX .Kak se instalira sled tova mold wizard zasoto njma set up .Ili se kopira direktno v insalacionnata dir na UG.Triabva li da se pravijat promeni v license.lic
file-a.



Тема Re: UG NX MOLD WIZARDнови [re: PROE]  
АвторLary (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 08:25




E tva e edna! ot pri4inite da se kupuva licenziran soft.
S udovolstvie bih komentiral, kogato stane duma za licenzno 4ist UG.
No s tiq dyrveta ot Slaveikov veroqtnostta da raboti normalno e okolo 10 - 20%



Тема Re: UG NX MOLD WIZARDнови [re: Lary]  
Авторiberian (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 12:34



mi kato ima6 pari si kupuvai licenziram softwear.nie po bednite si gi teglim ili si gi
kupuvame ot slaveikov.kakvoto i durvo da si kupi6 ot slaveikov vse pak 6te e DURVO, a ne ni6to.

p.p. a kak 6te nau4i6 nqkoq programa ako go nqma6e toq slaveikov?



Тема Re: UG NX MOLD WIZARD [re: iberian]  
АвторLary (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 14:13



Ti si mislich 4e chte nau4ich UG ot tva det go vzemach ot Slaveikov?
Sorry brato no tva ne Solid Works....
UG i Catia bez dopylnitelni materiali za obu4enie nqma da nau4ich...
I chte polzvach 10-15% ot produkta...
Deto imache edna pogovorka - rabot'ta ubava, ama ... ciganska!!!




Тема Re: UG NX MOLD WIZARDнови [re: Lary]  
Авторproe (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 16:33



Lary ako ti naistina si I Matanov,na tebe sa ti praveni uslugi v tozi forum.Ako ne si ne izemvai funcite na US copy right legislature commission ili kakto se kazva tam.S tiah ste se razberem.Ne si edinstveniat koito polzva licenziran software,az sasto polzvam takav no nikoga ne sam otkazal pomost kogato moga naistina da pomogna.Ne iskai ot studentite(az ne sam takav) vse oste po njkolko hiliadi dolara da si licenzirat software samo zastoto iskat da znajat pove4e.Nima iskas da naemes na rabota njakoi tapak v tvojata firma ako imas takava ili podgotven do njakade user.Vsasnost za kakvo vlizas v tozi forum?



Тема Re: UG NX MOLD WIZARDнови [re: Lary]  
Авторiberian (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 19:42



lary vzeh si ot slaveikov CATIA V5 R9.ZA 25 LEVA!!!!!!!!!!!!!!.programata daje i da ne moje da izpulnqva 100% ot funkciite si vse pak raboti!!!.
Kolkoto za tutorial.Ami ideqta na tozi club e to4no da si pomagame.tochno
ot tuk vzeh tolkova adresi za obuchenie che ne mi trqbva6e ni6to drugo.za CATIA
svalih okolo 150 MB tutoriali i failove.za koeto blagodarq na vsi4ki ot cluba.
a za rabotata ne mislq che shte ti trqbvat poveche ot 20-30% ot programata.
ako rabotish bi li mi kazal dali vsichki proektanti se zanimavat ednovremenno
sus surface i solid ednovremenno?
az sum student v avstriq i sum razgovarql s hora koito si rabotqt s CATIA.po tehnite dumi vseki se e specializiral samo v surface ili solid ili neshto drugo.nikoi ne iska da si genii vajnoto e da se specializirash PERFEKTNO v oblastta si.



Тема Re: UG NX MOLD WIZARDнови [re: iberian]  
АвторLary (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 14:17



E chte probvam da otgovorq i na dvamata ednovremenno
Mislq 4e se izrazih mnogo qsno - kato si s piratka nqma nikva garanciq 4e Mold Wizard-a chte raboti!!!
Ina4e chtom si se sdobil s MW bi trqbvalo da ima nqkvo opisanie kak da go aktivirach!
Za solid i surface - pri CATIA strukturata na produkta e po razli4na.
Za UG dali chte polzvach povyrhnini ili solid zavisi samo ot navicite ti za rabota - izbora si e tvoi.
A za specializiraneto v dadena nasoka - napylno si prav, dori tova e izri4no prepory4ano v na4aloto na obu4avachtiq modul.
Dali e nuvno da poznavach pylnite vyzmojnosti - ako ne e nuvno po dobre vzemi nechto ot sreden clas - SE, SW.
Te sa napylno dostypni za samostoqtelno obu4enie.
To4no tova vsychnost beche ideqta na predniq posting, kvo tolkova mi se vryzvate!!!
Prosto mojete da si spestite vreme i ....
A ako dyrjite da si govorim po sychtestvo moje i na ICQ-to
Nomera mi e 110055409





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.